Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Őszinte választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Őszinte választ kérek: Ha két komoly udvarlótok lenne, egy tehetős, de nem túl jóképű, vagy egy csóró jóképű, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Amelyiket szeretem.
2013. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így eléggé sarkított. Nyilván azt választanám, amelyiket megszeretem.
2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egynél több udvarlóm valaha is lesz az életben,de azért válaszolok.


Egyiket sem választanám.Volt már mindkettőhöz szerencsém,és sajnos se olyannal nem tudnék együtt lenni,aki nem vonz fizikálisan,se olyannal,aki nincs minimum azon a szinten mint én.25n

2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

nos, én csak is kizárólag olyan embert választok magam mellé, aki külsőleg vonzó számomra. persze ehhez hozzátársul az is, hogy hogy érzem magam vele.

a pénz számomra nem mérvadó.

2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a csóró, de jóképűt.
2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy hogy néz ki vagy mennyi pénze van. Persze elsőre a külsőt látom meg és az fog meg, de a belső az, ami megtart. Hiába helyes, ha sötét bunkó. És ez ugyanúgy igaz arra is, hogy hiába van pénze, ha egy értelmes mondatot nem tud mondani. Bár szemétség vagy sem, a számomra kifejezetten csúnya férfiakkal eszembe sem jutna ismerkedni, mert tudom, hogy úgysem tudnék hozzá vonzódni, bármennyire kedves, aranyos. Illetve olyan férfi se vonz, aki annyira rossz anyagi helyzetben van, hogy nem lehet vele közös jövőt tervezni, mert soha nem tudna egy normális hátteret megteremteni a családalapításhoz. Persze nem várom senkitől, hogy tartson el, de azért ketten együtt menjünk valamire. Illetve azalatt a 3 év alatt sem szeretnék éhen halni, míg a gyerekkel otthon vagyok. Szóval számomra az arany középút a megfelelő. Normális kinézetű (persze ez szubjektív, kinek mi, a páromat a világ legjobb pasijának látom, míg mást lehet, hogy kifejezetten taszít), normális egzisztenciával rendelkező, intelligens férfit kerestem magam mellé, és perpillanat úgy néz ki, hogy meg is találtam. 22/N
2013. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 QueenRavenna ***** válasza:

Ha csak ezt a 2 tulajdonságot veszem figyelembe, akkor a gazdag nemjóképűt választanám. A jóképűekben úgysem tudok megbízni.

20/L

2013. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha személyiségre egyformák(oké, ilyen nincs, de tegyük fel), akkor a jóképűt. Engem nem kell eltartani.
2013. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2.:)
2013. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A jokepu mas noknek is tetszeni fog...Ezt vedd figyelembe..
2013. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!