Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magasak az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja keresgélek, és nem találtam olyan férfit, aki hozzám passzolna minden téren. Vagy buta volt, vagy nem elég határozott, vagy igénytelen, akivel ismerkedtem. Lehetséges, hogy sokaknak esélyt adok, ha a személyisége szimpatikus, de vannak dolgok, amik nálam nem férnek bele.


Külsőre legyen átlagos, nálam magasabb, férfias kisugárzással és intelligens. Hosszútávú kapcsolatban az sem hátrány, ha hűséges. Sok ez az elvárás szerintetek?



2013. jan. 10. 21:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

@Mókús

Elhiszem, hogy nem keresel barátnőt, de gondold át, mert ezzel a csajozós dumával szerintem tarolhatnál.

2013. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 10. 21:29
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos. :)
2013. jan. 10. 21:30
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondod csöcseid sincsenek, nem is olvaslak tovább.
2013. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vallásos, akkor miért fontos, hogy jó keresztény legyen a pasi?
2013. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Csak egy példa volt, ami nem rólam szól. Írta valaki, hogy nem lényeges, ki tesz ajánlatot, dehogynem számít. Nőiességgel nincs gond.
2013. jan. 10. 21:39
 17/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem számít.

Aki megkérdezte, arra volt kíváncsi, hogy pusztán igen/nem felosztásban a férfiak nagyobb része számára vonzó vagy-e? (Tkp. megdugna-e avagy nem.)

Mivel egy intelligensebb férfi nem adja olyan nyíltan a tudtodra - habár egészen hasonlóan gondolja -, mint az utánad füttyögető suttyók.

Így már érted?

2013. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem, de ehhez azért nem árt nyújtani is valamit.

Vannak a szép és ostoba lányok, őket meg lehet dugni.

Vannak a nem szép, de okos lányok, velük lehet beszélgetni.

Vannak a szép és okos lányok, csak sajnos ők nagyon-nagyon ritkák, és értük érdemes küzdeni, és hűségesnek lenni.

2013. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Értettem. Mint írtam korában is, tisztában vagyok önmagammal, tudom ki vagyok és merre tartok. Felsorolni az értékeimet feleslegesnek tartom, az úgy sem adna valós képet rólam. Önreklámra sincs szükségem, nem vágyok népszerűségre. Egy férfira vágyom csak, akit el tudok fogadni és szeret engem.
2013. jan. 10. 21:48
 20/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

11.: csak 1 elmélet [mivel ált. értelmes bnőim voltak 1 kivételével] de: jó csajozós szöveg lehetne az hogy olyan "nagy szavakat" használsz buta [látszik rajtuk :)] csajoknál amiket úgyse ért és néha be lősz 1-1 olyan szót amire biztos ugrik. mint ahogy a politikusok csinálják!

bla bla bla NEMZET! bla bla bla HAZA! bla bla bla NEM LESZ GÁZ ÁREMELÉS! [ez utóbbi igaz is: nem lesz gáz, áremelés!]

2013. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!