Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magasak az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja keresgélek, és nem találtam olyan férfit, aki hozzám passzolna minden téren. Vagy buta volt, vagy nem elég határozott, vagy igénytelen, akivel ismerkedtem. Lehetséges, hogy sokaknak esélyt adok, ha a személyisége szimpatikus, de vannak dolgok, amik nálam nem férnek bele.


Külsőre legyen átlagos, nálam magasabb, férfias kisugárzással és intelligens. Hosszútávú kapcsolatban az sem hátrány, ha hűséges. Sok ez az elvárás szerintetek?



2013. jan. 10. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Passz, buta lányoktól azon nyomban korpásodni kezd a hajam, úgyhogy inkább elkerülöm őket. Amúgy is a fellengzős dumától inkább azt érzik, hogy lenézem őket (azt nem hiszem, hogy effektíve rájönnek, csak megérzik), szóval mindenképpen bukó lenne.


Politikában lehet beválna, most úgyis minden héten új ellenzéki erő üti fel a fejét, egy váccpáwör biztos neked is menne.

2013. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hm, lehet, hogy mégis fényeznem kellene magam. :)Kösz a válaszokat.
2013. jan. 10. 22:24
 23/26 anonim ***** válasza:

Te ilyen kis önérzetes tyúk vagy, jól gondolom?

Inkább tanulj meg kompromisszumokat kötni, hasznosabb, mint az önfényezés.

2013. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A kompromisszumokkal csak óvatosan! Sokan nőt ismerek, akiknél ez azt jelenti, hogy minden szemétséget lenyelnek, amit a pasi csinál. Szerintem mérlegelni kell minden kompromisszum megkötése előtt, hogy ezzel együtt még mindig megéri-e nekem és tudok-e úgy alkalmazkodni, hogy nem őrlődöm ezen a dolgon utána.


Most majd sokan fújjj-oznak a kérdésemre, de dohányzol?

Csak mert ez sem egy olyan szokás, ami vonzaná a célcsoportodat (már amennyire le tudtam mérni, hogy milyen pasit keresel).

2013. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha a "Külsőre legyen átlagos, nálam magasabb, férfias kisugárzással és intelligens" alatt nem Brad Pittre gondolsz, akkor nem magasak az igényeid.

Ha ezek után az a válaszod hogy "azért Mat Demont se dobnám ki az ágyamból", nos akkor nem árt felkeresned egy pszihológust. ;-)))

Ja és sok sikert a párkereséshez.:-))

2013. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom. Kompromisszumokat tudok kötni, már én is vigyázom, hogy ne túl sokat.

Nem Brad Pittre gondoltam. Egy átlagos férfira gondoltam, aki külsőre is megtetszik.

2013. jan. 11. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!