Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vagy tehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy tehetek még egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Nekem eddig két fiúm volt. 2 éve nem is volt több. Szal, úgy érzem még mindig szeretem őket. Hogy képes lennék újra kezdeni a kapcsolatunkat. Mert olyan hülye voltam, ahogy velük viselkedtem. Az egyik (volt) barátom még a képembe is vágta miután ÉN szakítottam vele, hogy csak játszadoztam vele. És így igaz. Tényleg csak játszadoztam. De két év után még mindig mardos í bűntudat. Szerintetek érdemes még elmondanom neki, hogy nagyon sajnálom, vagy már felejtsem el őket. De egyszerűen nem bírom. CSak ők ketten lebegnek a szemem előtt már egy ideje. Bármelyiknek képes lennék most a karjai közé esni és csak sajnálkozni, meg bocsánatot kérni. Mit tegyek? :O
2013. jan. 11. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérhetsz tőlük de hogy újra összejönnének e veled az nem biztos.
2013. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj velük, max elküld a búbánatos merlini...-be!

De azért érdekes, hogy mindkettőt ugyanúgy szereted. X)

2013. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Max úgy tudnám elképzelni a bocsánatkérést, ha tényleg véletlenül találkozunk valahol, beszélgetünk és erre terelődik a téma.

De úgy hogy két év után jönne a csaj, h beszélgessünk és így teszi meg hát... Vastagon nem érdekelne ilyen előzményekkel.

Két év nagy idő, ennyi idő alatt vagy megbocsátottak vagy lesz@rják az egészet már.


Ééééééés gondolkodj el azon, hogy mindkettőnek képes lennél a karjai közé esni... Hamissá teszi az egészet.

2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos. Köszönöm szépen! :) Igen ugyan úgy szeretem mind a kettőt, bármily furcsa is.
2013. jan. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!