Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem voltam szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még nem voltam szerelmes,de az osztálytársnöim igen. Nagyon csendes visszahuzódó vagyok. Anya nagyon szigórú. Nem enged el este sehova míg a barátnöim este 5-8ig járnak pl korizni.Szerintetek mi lehet az oka, hogy miért nem voltam szerelmes, miért pont én?

2013. jan. 11. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le még semmiről ... kb. 70 év van még előtted, az alatt leszel még eleget.
2013. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura amikor erröl beszélnek
2013. jan. 11. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Későn érő típus vagy. Vigyázz, nehogy csak a szerelembe legyél szerelmes, annyira akarod majd.
2013. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
későn érő? teljesen normális, hogy még nem volt szerelmes szerintem.
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak korán és később érők. nem mondtam, hogy nem normális.
2013. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor az osztálytársaimnak miért volt? Az osztályból miért pont én, mikor én vagyok az lány aki mindnekivel tud beszélni
2013. jan. 11. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne siettesd! A szerelem egy a legjobb dolog és a legnagyszerűbb érzés. Lehet, hogy az osztálytársaid nem is igazából voltak azok, csak ráfogják. És minél érettebb vagy, annál nagyobb élményként fogod megélni. Ne légy rájuk irigy, azok a szerelmek inkább csak amolyan tini fellángolások. Mulandóak ...
2013. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznós válaszokat :)
2013. jan. 11. 11:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Még ha tudtok adhatok tippeket tanácsokat!
2013. júl. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!