Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kiábrándult, hím soviniszta férfi?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon bosszantani,hogy itt nagyjából a férfiak fele hőzöng, hogy így meg úgy a nők csak a gazdag,jóképű pasikra hajtanak, míg ő szeeeeegény szerencsétlenek nem találnak nőt, miközben olyan gondolkodással rendelkeznek,amitől minden nő kifutna a világból. Szerintük minden nő egyforma,meg mind ribancok és anyagiasak, és ha valaki azt meri írni nekik hogy ő nem az,vagy beszól nekik, akkor lepontozzák.

Nem esik le nekik,hogy visszataszító a hozzáállásuk, és a legtöbb normális nő sose járna ilyenekkel?


2013. jan. 11. 12:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
30%
Mert túl sok nő elvárása, mércéje emberfeletti.
2013. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
26%
Már a realizmus hímsovinisztaságot jelent? Te azt szűröd le, hogy hímsoviniszták, de nem azok. A valóság az valóság. Ezt te nem akarod elfogadni, hát ezért kritizálod a férfiakat. Akkor most ki is a lenéző?
2013. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.


Én csak azokat a csajokat nemszeretem, sőt azok idegesítenek fel itt leginkább, akik vagy azt hiszik hogy:


- Bármilyen pasit bevisznek az ágyukba (sőt! látatlanban hogy én is gerjedek rá)

- Vagy jobban tudja milyen igénye van egy pasinak, mint mi, bizonyos értelemben (teszem azt ez emberfüggő, de volt egy téma, hogy kis vagy nagy mell. A lányok nagyra szavaztak (2-en), míg az összes pasi 7 vagy 8 a kicsit említette meg. Az nem baj, ha a nő magának akar tetszeni, inkább az a baj, ha a nő azt hiszi, hogy a pasik egyformák, és csak nagy mellel lehet aratni pl.)


Amúgy a kérdéssel teljesen egyetértek, csak azzal a résszel nem hogy:


"ha valaki azt meri írni nekik hogy ő nem az,vagy beszól nekik" - ezt így nem feltétlen fedi a valóságot, én is írhatom hogy gazdag ember vagyok miközben nem. Ezt itt soha nem tudjuk meg arról aki beírta.


A konkrét kérdésre meg:


"miért van itt..."


Mert Gyakorikerdesek, ami leginkább arra lett kitalálva, legalábbis ez a szekció, hogy ha van valami ötlet, kérdés, probléma, feltevődjön. Most normális szitukat ritkán oszt meg egy ember, hiszen mégis milyen választ vár?

2013. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta,hogy a nők mind szentek és tök normálisak.

Nőből is van olyan,mint ezek a pasik,de itt szerintem a férfiakból van több,és ez volt itt a kérdés.

Ha az érdekelt volna,hogy miért van ennyi ilyen nő,azt kérdezem.

2013. jan. 11. 12:34
 15/43 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
73%
Mert ha valakit csak a "konyhásnéni" tipusú nők találnak be, akkor még jó hogy tele lesz a hócipője az egésszel.
2013. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
8%

Mer' legtöbbjük vizet prédikál és bort iszik.


Eljátszák, hogy ők bizony nem olyanok mint a többiek. Pedig dehogynem.


Pénz-nagyon jó külső - abszolút jó jellem trió egyikének 100%-osnak kell lenni az ízlésének különben instant ban. De inkább kettőnek :D

2013. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt a gyakori kérdéseken nem érdemes olyan kérdést feltenni, hogy Miért? szerintem :) Mert az olyan költői és egyéni balfütyi, nem pártatlan véleményeket fogsz rá kapni, ahol mindenki leírja, ő mekkora jóarc és olyan életigazságokat fogsz kapni, hogy ihaj :D
2013. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod a konyhásnénikkel? :)
2013. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
18%

Miért számít hímsovinizmusnak az, ha vki leírja az igazságot a nőkről?

Amúgy meg azért írunk ilyeneket, mert ezt tapasztaljuk folyamatosan minden nőnél.

2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!