Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kiábrándult, hím soviniszta férfi?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon bosszantani,hogy itt nagyjából a férfiak fele hőzöng, hogy így meg úgy a nők csak a gazdag,jóképű pasikra hajtanak, míg ő szeeeeegény szerencsétlenek nem találnak nőt, miközben olyan gondolkodással rendelkeznek,amitől minden nő kifutna a világból. Szerintük minden nő egyforma,meg mind ribancok és anyagiasak, és ha valaki azt meri írni nekik hogy ő nem az,vagy beszól nekik, akkor lepontozzák.

Nem esik le nekik,hogy visszataszító a hozzáállásuk, és a legtöbb normális nő sose járna ilyenekkel?


2013. jan. 11. 12:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
94%

Talán ha nem úgy nyilatkoznának, hogy "a nők" és "minden nő", hanem mondjuk úgy, hogy "a nők egy része" vagy "akikkel eddig találkoztam", akkor nem volna ekkora vita. Elképzelhetőnek tartom, hogy ez a kérdés se merült volna fel. De nem így írnak, úgyhogy valahol ezt szándékos provokációnak tartom.

Nekem sem esik jól, amikor a saját életemet vagy létezésemet hazudtolja meg valaki, de őszintén: ez kinek esne jól? Amikor azt mondom, hogy tojok rá, milyen magas a fickó vagy hogy mennyi pénze van, akkor nem a levegőbe beszélek. Semmi érdekem nem fűződne ahhoz, hogy hazudjak. Mégis, ők jobban tudják, hogy nekem ki tetszik meg hogy kihez vonzódok. Bár inkább röhejesek és fárasztóak, mint felháborítóak.

2013. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
40-es válaszolónak: mindig az erősebb kutya b*xik, ez törvényszerű. :-)
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 winters97 válasza:
Ennyi erővel én is feltehettem volna azt a kérdést,hogy miért van ennyi kiábrándult feminista nő?! Nem érzem jogosnak ezt a kérdést és a vádaskodást meg a mindenféle általánosítást. Amúgy meg ahelyett,hogy itt teszel fel "nagy bölcs" kérdéseket inkább keress egy normális férfit...
2016. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!