Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem megbocsájtható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem megbocsájtható ha egy férfi megüti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

annyi ilyen kérdés van mostanában.. és ezért kérdezem..

szerintem egyszeri alkalom megbocsájtható.. igen.. rosszul esne.. fájna.. de akkor is.. egy alkalmat szerintem meg lehet bocsájtani.. én 100% megbocsájtanám...

lehet lehordani mindennek meg lehet szidni így meg úgy.. ha szeretek valakit akkor meg bocsájtom a hibáit.. (ha többet nem fordul elő)



2013. jan. 11. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer azt mondtam a barátomnak (viccből), hogy kicsi a farka. felpofozott.

először csak nevettünk rajta.

mára már rohadtul nem vagyunk együtt.

2013. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező, te még hiszel a mesékben, úgy látom.

Olyan nincs, hogy 'többet nem fordul elő'.

És csak azért nincs, mert ha egyszer megtette, akkor MEG FOGJA tenni máskor is.

Amelyik határt egyszer átléped, nem fogod tudni megállni, hogy többet ne tedd meg. Ez vonatkozik bármire az életben, így pl. a nő megütésére is.

Mert 1x megtette, fogadkozik, esdekel, hogy sajnálja, hogy többet sosem, de utána valamiért mégis megteszi, és ugyanúgy sajnálja, esdekel a bocsánatodért, hogy SOHA TÖB BET, pedig nem így van.

Ez egy ördögi kör.

Mégpedig azért, mert ha valakit szeretünk, akkor megbocsátunk neki szinte MINDENT.

Pedig nem szabadna, kicsit reálisabban kellene látnunk nekünk nőknek, és nem megbocsájtani EGYETLEN EGYSZER SEM, hogy megüt minket egy férfi.

Csak ugye ezt nehéz megmagyarázni egy szerelmes nőnek, hogy ne bocsásd meg, mert gusztustalan dolog.

És tudom, hogy mit beszélek, ugyanis benne voltam én is egy ilyen kapcsolatban. Sajnos.

És már így utólag bánom, hogy nem hagytam ott akkor, mikor először megütött. Legalább rájött volna, hogy mit veszített, de nem, én a hülye fejemmel nem hagytam ott, hanem az ígéretei ellenére, hogy nem üt meg többet, valamiért mégis talált rá indokot, hogy megalázzon saját magam előtt.

Tudod, én 2 évig bírtam, de amikor elköltöztem tőle, szinte menekültem, és megfogadtam, hogy SOHA, de SOHA többet nem hagyom, hogy egy férfi kezet emeljen rám.

Azonnal ott is hagynám.

Azóta is voltak barátaim, most is élettársam van, és milyen érdekes, hogy senki nem akar engem megütni.

Ezek az emberek mind-mind romlott, gyökér emberek, semmitérőek számomra.

Kérlek téged kedves kérdező, te se hagyd, hogy megalázzanak téged, egyszer sem szabad megbocsájtani, mert egyszer sem szabadna, hogy megtörténjen.

Ne hagyd, hogy megalázzanak téged.


Hidd el, tudom, hogy miről beszélek.

25/N

2013. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megbocsájtani meg lehet,nem is ezzel van a baj,hanem azzal amit az utolsó mondatod végén írsz.Kockázatos dolog,ilyen emberrel együtt élni,ha másodszor is megtörténik,el kell menni tőle,mert az már komoly vészjel.Ha csak egyszer történik meg,értelmes kommunikációval remélhetőleg meg lehet vele beszélni,hogy belássa,hogy hibázott,és többé ne így oldja meg a konfliktust.Azt azért tegyük hozzá,a nő is kerülje az irritáló viselkedésformákat,ha tudja,hogy mik azok a férfi számára.

31/f

2013. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Helyes kérdező, tudod vállalni a felelősséget, szankciót a tetteidért. Ha kijár neki a nyakleves, akkor kijár, erről ennyit. Asszony verve jó ,tartja a mondás....

Ha neveletlen tahó a lány,akkor azért móresre lehet tanítani. Ha meg semmiképp nem megy, akkor egyszerüen pi-csán kell rúgni és készen van.

2013. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
te is verve leszel jó kedves előttem lévő, mert ey ferfibe nem mernel belekötni mert egy gyik vagy egy senkihazi tetu
2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha neveletlen tahó a lány,akkor azért móresre lehet tanítani. Ha meg semmiképp nem megy, akkor egyszerüen pi-csán kell rúgni és készen van."


Ha ilyen a lány, akkor nem megütni kell, hanem szakítani vele. Miért maradna bárki is egy ilyen lánnyal? Mindegy, úgysem lesz csajod soha (szerencsére)!

2013. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

17:46


Azt azért vedd figyelembe,hogy egy lány gyengébb nálad(valószínűleg)

Ha egy nálad nagyobb,erősebb férfi lenne pimasz veled,azt is lazán p..csán rúgnád,és kész? És nálad is van nagyobb,meg erősebb,aki ugyanúgy gondolkodik rólad,hogy "p..csán rúgom,és kész"

2013. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!