Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a párkapcsolati világ?

Figyelt kérdés
Elkurvult teljesen, mert állandóan csak a tükörben fényképezik magukat, manga szemekkel mereszkednek, meg pózolgatnak. Sajnos a 30-40 éves nők is ezt csinálják, mitöbb, gyerek mellett. (Nem prostikra gondolok). A romantika ebből a világból, szinte teljesen eltűnt. Már nem értékelik semmire a nők. Pedig lennének még romantikára hajlamos férfiak, de a nőknek csak az izmos, pénzes, kék szemű, BMW-s pasik jönnek be.

2013. jan. 11. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-esnél a pont.


10-es: mutass egyet. A kollektív jellemtelenséget, totális önismerethiányt valahogy én nem tudom díjazni.

2013. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ma 18:52

attól még hogy így van, nem biztos hogy így is van jól!

de tudsz jobbat? nyafogni jobb? amúgy most is vannak szeretetreméltó nők!


Hol? Arra kíváncsi lennék. Az internetes társkeresőkön biztos nem. A való életben sem, mert nem árul el egyik fél sem magáról mindent. Mindegyik félnek marad egy titka, amit sosem mond el a másiknak.

2013. jan. 11. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Elkurvult...mitől?

Megváltozott...persze,hogy változott mint ahogy minden más.

10,50 és 100 évvel ezelőtt is megcsalták egymást az emberek, nem egy újkeletű dolog.

Régen is rengetek nő és férfi volt akiknek a pénz fontosabb volt mint bármi más tehát ez sem új.

Ribancok és k@rvák is voltak amióta világ a világ...csak éppen tudták magukat hol hirdetni.

És mindig is voltak ilyen megkeseredett,síró szájúak akik csak és kizárólag a másik nemben találták meg a hibát.


Érdekes módon,nekem 6 komoly kapcsolatom volt...a fenti jellemzés egyikre sem illett. Egészbiztosan csak ez az 6 van az országban és véletlen pont a környékemen.


Szánalmas amit itt művelnek néhányan....:D


31/F

2013. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, de nem minden lány/nő ilyen. Én pl nem szoktam magam tükörben fényképezni és igenis vágyom romantikára. Pózolni lehet normálisan (bár te gondolom a ribancos pózokra gondoltál). Ne általánosíts, nem mindenki ilyen.
2013. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én odavagyok a romantikáért! Ez mindigis így volt, és most 34 éves nőként sincs másként. Pedig van már családom, de ettől még nem haltak ki belőlem az érzések, és nem lettem fásult, aki megmosolyogja az ilyen dolgokat. Vannak érzelmes nők, hidd el! És azzal sem értek egyet, hogy nem a társkereső oldalakon, mert én is ott találtam meg a férjem.attól, hogy látod az életben a rossz dolgokat is, még vágysz a szépre és a jóra. Attól, hogy nem rózsaszín köd örökké egy párkapcsolat, még fontos életben tartani a romantikát, és áldozni neki. Szerintem azok nem szeretik a romantikát, akiknek a környezetében ez nem volt elfogadott, pl. gyerekként érzelmileg hűvös légkörben nevelkedett. Az nem fogadható el okként, hogy sokat csalódott szerintem, mert én is sokat csalódtam, mire rátaláltam a páromra. És igenis voltak és vannak rózsák, és romantikus eljegyzés is volt, meg romantikus esküvő stb. ugyanúgy normális földönjáró emberek vagyunk, akik számlákat fizetnek, stb. de érzelmek nélkül, esztétikai élmények nélkül, amit egy romantikusan megszervezett alkalom vagy meglepetés jelent, sivár lenne az élet. Én sose az izomagyúakra buktam.
2013. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!