Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Miért nem lehetünk újra barátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy osztályba járunk, először nem volt semmi aztán beleszerettem, utána pedig barátok lettünk, mmint tényleg barátok!Minden du együtt mentünk haza, és sokszor reggel is együtt mentünk be suliba.Aztán jött a suli vége a jó idő, és délutánonként suli után csavarogtunk még egy kicsit.Volt, h csak kettesben, vagy más osztálytársakkal, és nagyon sokszor úgy, csak én voltam lány mondjuk 5 srác között.Csajos lány vok, de nagyon jól megértem magam a fiúkkal is, talán mert öcsém van és inkább a humoros, nagyszájú kategóriába tartozom.Mindemellett azért szerintem nem vok "rossz bőr" (vékony, magas, szőke).Na minde1 szóval a lényeg az, h egy ilyen du. után megint együtt mentünk haza, de egyszerűen nem bírtam elengedni amikor neki már a másik irányba kellett volna mennie.percekig csak öleltem, és nem tudtam elindulni!kb egy órát töltöttünk így, amikor már tényleg mennünk kellett volna két puszi helyett lesmároltam, és nem úgy tűnt, h ő nem akarná, de volt barátnője szóval én nem akartam!De megtettem, és utána mondtam neki, h ezt akartam elkerülni, mire ő mondta, h ő csak ezt akarta, és adott egy puszit a számra aztán elváltak útjaink.Ez volt pénteken, jött a hétvége és mivel nem jelentkezett egyre biztosabb voltam benne, h majd elfelejti, és megint újra lehetünk barátok.De jött a hétfő és nem az történt amit vártam, nem szólt hozzám három napig egyáltalán nem messzire elkerült elült az elöttem lévő padból és hasonlók.Egy osztályba járunk tehát eléggé fura lenne, ha ez csak a véletlen műve lenne, és csak épp nem futottunk össze a suliban.Aztán egy véletlen miatt újra beszéltünk egy napig minden OK volt,(persze nem beszéltünk a történtekről)aztán bunkó lett és mindenre az volt a reakciója, h én vok az ostoba liba, és mindent én csinálok rosszul.Kezdett kifejezetten idegesíteni néha már ott tartottam, h oda megyek és leordítom a fejét!!!Aztán jött a nyár és nem taliztunk ma viszont összefutottunk tk. vásáron, voltak ott még mások is inkább rájuk koncentráltam, mintha ott se lenne!De ő odajött és mosolygós arccl köszönt puszi-puszi és ennyi.Am neki van barátnője, aki mellesleg a barátnőm(szint.oszttárs), és nekem is van barátom, akit szeretek, de zavar ez a dolog.Mi lesz a suliban, v h viszonyuljak hozzá?Már nem vok szerelmes, de nagyon szeretem mint barátot, mert sok közös dolog van bennünk, és jól megértjük egymást.szóval mi legyen, és miért történt ez?Hasonló tapasztalatok esetleg?17/L


Bocsi, h kicsit hosszú és körülményes lett!(:


2009. aug. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátnője biztos megtudta a smárolásotokat, és választás elé állította, ő valószínű a barátnőjét választotta...szerintem csak ennyi.(:

L/14.

2009. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OMG! Milyen problémás vagy! Nem gondolkoztál még azon, hogy odamész hozzá és megbeszélitek? Egyszerűbb lenne...
2009. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem szerette azt a lányt csak dugogatta! :S Hát először gondoltam én hülye, h próbáljunk egyáltalán normálisan, emberien beszélgetni bármiről, de lehetetlen volt!Ma meg csak tali aztán én mentem erre ő meg arra mert!
2009. aug. 28. 19:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Most, h elkezdődött a suli megint barátok vagyunk!A barátnőmmel most tök szoros a kapcsolatunk, és ő most vele jár emiatt vele is sokat lógok jó újra barátomnak érezni őt is!(:
2009. szept. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!