Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 19 éves lányba itt, de most barátja lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves debreceni srác vagyok.

Elkezdtem egy lánnyal itt beszélgetni.. Valami lényegtelen téma miadt írt rám.

Aztán teljesen összehaverkodtunk.

Képet nem láttam róla, de magába a jellemébe szerettem bele.:)

Megkért, hogy segítsek neki hogy összejöjjön egy sráccal. Itt Gyk-n adtam tippeket. Össze is jöttek.

Most nagyon boldog vagyok, hogy sikerült neki, és az én segítségemmel, én bátorítottam. De mégis egy kicsit féltékeny vagyok, pedig tudom hogy Ő budapesti..

Szóval semmi sem lehetett volna köztünk.

Nagyon szeretek vele beszélgetni.

Szerintetek mit tegyek? Simán tegyem magam túl rajta?

Én boldog vagyok, hogy sikerült neki, de egy kicsit féltékeny



2013. jan. 11. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Már hogy lennél boldog, ha féltékeny vagy a srácra!? Ne haragudj de ez így ellentmondásos.
2013. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok! és én nem örülök..vagyis hazudok egy kicsit igen de inkább féltékeny vagyok mert nagyon meg szerettem a lányt nagyon jó vele beszélgetni alig várom hogy feljöjjön ide és beszélhessek vele hogy mi volt vele..és nagyon rossz érzés.. nekem! ez ellen mit lehet tenni?
2013. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ingerszegény életet élhetsz.
2013. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele tenni. Voltam már hasonló szituban én is, de hát ez van. Nekem is az okozott örömöt, hogy tudtam segíteni adott lánynak. Legalább másnak sikerüljön ha nekem nem jön össze :D
2013. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as jól mondja. most ő az egyetlen az életedben akivel "elmélyültebb" kapcsolatot tudtál létrehozni, hála az internet "fantasztikus" személytelen világának..

nem szerethetsz bele valakibe internet által, az emberek ezt miért nem hiszik már el?

mozdulj ki, ismerkedj valódi emberekkel!

2013. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.:) Majd lesz más.Ő amugy is 19,te pedig 17.Ne nagyobb csajoknál próbálkozz.Szebb az,ha a pasi a nagyobb,hidd el.
2013. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

6.: akkor előbb tisztázd magadban a nagyobb szó jelentését.

egyéb iránt tök m1 h idősebb vagy sem.


kérdező: felejtős. legközelebb meg gondold át mit akarsz a csajtól mielőtt ilyen hülyeséget csinálsz :D

2013. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ti ezt férre értitek..

Magába a jellemébe, a stílusába szerettem bele. És nem abba hogy vékony,magas,alacsony..

És az egész nem azzal kezdődött hogy csajozok. Simán elkezdtünk beszélgetni. Nem olyan szándékkal írtam neki vissza :)

2013. jan. 11. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Mókusgyilkos: Ilyen korban még nem mindegy.Amikor a srác lesz 20 és a csaj 22 akkor már tényleg nem lényeges.(És,a kort értettem a nagyobb alatt,bocsi,ha nem voltam érthető)
2013. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!