Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angyal típusú lánynak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyal típusú lánynak lehet valaha barátja?

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem, mi is vagyok valójában. Próbáltam ördögi lenni, benne lenni mindenféle buliban, vadulni, menőnek tűnni, de egyszerűen én nem ilyen vagyok. Nyugodt vagyok, csendes, kedves, tisztelem az embereket, nem szólogatok be a tanárjaimnak. Otthon besegítek a munkában, rendesen tanulok, az állataimmal, természetben töltöm az időm nagy részét, sokat olvasok. Egyszóval unalmas vagyok, velem nem izgalmas az élet.

Mégis így lesz valaha tartós kapcsolatom?

16/L


2013. jan. 14. 00:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csaj kéne, de te túl fiatal vagy.
2013. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

8-as:

Szexre talán r*bancot keresel, hosszabb távra viszont normális lányt.

De bocs, ha tévedek.

2013. jan. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12


Te nagyon nagy tévedésben vagy :D


Hosszú távra a legtöbb srác egyáltalán nem normális lányt keres,csak annyi a lényeg hogy lehessen dugni és kész!Tehát végülis ők úgy fogják fel hogy van egy szexpartnerük akivel lehet rendszeresen dugni,nyilvánvalóan ezt nem fogják elmondani a csajnak mert akkor rögtön faképnél hagynák őt az esetek többségében


Kérdező,az olyan srácok retardáltak,vannak olyanok is akiknek a boldog/nyugodt kapcsolat nem unalmas,nem mindenki szereti ezeket az "izgalmas" csajokat,de sajnos túlnyomó többségben vannak

2013. jan. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát kislány ha ilyen maradsz a te időd csak 10 év múlva jön el.. amikor a ribancok ideje leáldozott pasiknál.
2013. jan. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is azt kell mondanom, hogy szerintem egy ilyen lány lenne életem fénypontja, de sajnos túl fiatal vagy még.
2013. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

<3


ha vannak barátnőid, és néha lógsz velük akkor már nem unalmas az életed :D

f19

2013. jan. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is sokáig kerestem, hogy ki vagyok. Mindenfélét kipróbáltam, volt időszak, amikor meggyőződésem volt, hogy én bizony vagány, rocker csaj vagyok, míg 2 hónappal később már inkább a discos p*csa jelző illet rám, aztán jött a nagyon nőcis vagyok időszak stb. Most már nem keresem önmagam, úgy érzem, tudom, hogy ki vagyok, mi vagyok.

Hasonló vagyok hozzád. A vad, féktelen bulizás, pasizás, ivás, cigizés nagyon távol áll tőlem. Sokkal inkább szeretek a családommal lenni, beszélgetni velük, elmenni kirándulni, utazni, zenét hallgatni stb. Ami pedig a belsőt illeti, szerintem megértő és segítőkész, türelmes ember vagyok, aki nagyon tud szeretni.


Volt idő, amikor nem hittem, hogy valaha is érdekelni fogok egy fiút, de ilyenkor mindig a példaképemre gondolok és ez erőt ad. Van egy ismerősöm, hozzá fogható nővel még nem találkoztam. Nagyon természetes, egyszerű nő, tele szeretettel, megértéssel, figyelemmel. Okos és intelligens, jószívű. És tudod, az ő életén látom, hogy igenis, minket is megtalálhat a szerelem és meg is fog. Neki is volt egy nagyon hosszú kapcsolata, ami néhány éve sajnos véget ért ugyan, de azóta is nagyon jó kapcsolatban vannak. Szóval nekem ő adja az erőt ahhoz, hogy higgyek abban, hogy nekem is lesz normális párkapcsolatom.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, vannak még ilyen nők és idővel megtalálják a párjukat. Mi még nagyon fiatalok vagyunk és a mi korosztályunkban nem annyira fontosak ezek az értékek, talán ezért nem volt még normális kapcsolatom. :D

17/L

2013. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De jó volt a 17-est olvasni :)


Igazából fontosak ezek az értékek amit leírtál a Te korosztályodban. Nagyon is. Csak ennek a hatását majd később fogod érezni. Így magamban azért elgondolkodtam... vannak még rendes lányok. Kevesen, de vannak.


23/F

2013. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Vannak még úgynevezett rendes lányok/nők és fiúk/férfiak is. Fura hogy egymást mégis mindenki elkerüli.

A világban, ha körül nézünk, mindenki látja, mi most a trendi. Mindkét nem oldaláról egymás hülyítése, strigulák beszerzése a "menő". Akadnak kivételek, de nem túl gyakori. Sajnos.

Az ilyen, érett, régimódi gondolkodással bírók ráadásul nagyrészt nem is a saját korosztályukban találnak rá olyan emberre aki számukra elég szimpatikus, és jó beszélgetőpartner is (sok egyéb mellett). Vagy mondjuk úgy, hogy ez rám jellemző. Sosem tudtam a saját korosztályomból pasit kifogni, illetve volt 1, aki 1 hónappal volt idősebb tőlem, de az a kapcsolat volt a legrövidebb. Nem tudom már ki írta, de arra tényleg készülj fel kislány hogy a te időd vagy 10, vagy esetleg több év múlva jön el, vagy elképesztő korkülönbséggel fogsz találni olyan pasit, aki a gondolkodásodnak megfelelő. A mai huszonévesek többsége (nem mindegyik) is még kamaszfiúként viselkedik, egyszerűen látszik, hogy még eszük ágában sincs megállapodni.

Mióta az eszemet tudom vágyok egy férjre és kis talpacskákra körülöttem, de mind ezidáig nem találtam olyat aki gondolkodásban megfelelt volna, vagy ha a tökéletes összhang meglett volna, akkor az volt akadály, hogy neki már van családja.

Kettő komolyabb kapcsolatom volt, ami alsó hangon 1 évig tartott, és azt kell mondjam, a 10 év korkülönbség (illetve egy kicsivel több) meg volt.

Mielőtt pedig a jólelkű kedves férfiak a torkomnak ugranak, igen, tudom, hogy vannak kivételek minden korosztályban, ahogy a 16 éves leányzó is egy különlegesség, csak rám, sosem a hozzám közeli évű rendes fiatalemberek találtak eddig (ami engem kicsit sem zavar).

2013. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen angyal típusú lány vagyok, de sajna eddig még nem értékelte ezt senki, hogy ilyen vagyok:(
2013. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!