Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé elbizonytalanodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elbizonytalanodtam, adnátok tanácsot? (Internetes ismerkedéssel kapcsolatos, harmincas nő vagyok)

Figyelt kérdés

Harmincas nőként egyéb lehetőségek híján neten ismerkedem. Nagyon hamar megtanultam kiszűrni, hogy kik azok, akik érdekelhetnek, és velük folytatok komolyabb beszélgetést, és ha még ez alapján is látok benne lehetőséget, akkor találkozó. Nem "hogy vagy" és "milyen volt a napod" szintű beszélgetéseket folytatok, hanem tényleg igyekszünk alaposan megismerni egymás életét, értékrendjét, amennyire csak lehetséges.


A problémám: egy hete megismerkedtem egy férfival, akivel nagyon hamar elmélyült a beszélgetés, és mindketten úgy éreztük, hogy érdemes lenne folytatni - meg is beszéltük. Eleinte nagyon sűrűn jelentkezett (munkaidőben is, amikor volt pár szabad perce és azon túl is, szinte minden este), aztán amikor már ott tartottunk, hogy továbblépjünk, akkor "eltűnt". Mindössze néhány napról van szó, és tudom, hogy mostanában nagyon elfoglalt is (munka miatt), de számomra furcsa, hogy pont akkor vesz vissza, amikor már egyértelmű, hogy érdeklődünk egymás iránt és megbeszéltük, hogy lehetne folytatása is a dolognak. (Amíg csak "ismerkedtünk" sokkal gyakrabban jelentkezett.)

Van még értelme reménykedni, vagy lépjek tovább? Nem akartam mellette párhuzamosan is ismerkedni másokkal, mert úgy tűnt, hogy ebből most tényleg lehetne valami... de nem szeretnék hetekig várni rá, miközben ő már lehet, hogy nem is akarja.


2013. jan. 14. 13:26
1 2
 11/16 Valaszolok ***** válasza:
Nem kötekedni akartam félre ne érts.Csak nagyobbat csalódhatsz ilyen esetben mintha az elején szemtől szemben kiderül milyen is valójában az illető. :).Persze ha neked ez erősséged én nyilván nem szólok bele.Csak leírtam a véleményemet ;)
2013. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én is neten ismerkedtem meg a férjemmel.

De egyetértek azokkal, akik nem tartják jó ötletnek a vég nélküli csetelést, levelezgetést.

Mi a férjemmel egy éjszakán át cseteltünk, másnap 1 órát beszéltünk telefonon, harmadnap 2 órát, aznap este találkoztunk (nyilvános helyen, nem szexrandi volt, mindketten komoly kapcsolatot kerestünk).

Azóta egy kezdeti hullámvölgyet leszámítva együtt vagyunk.

2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Természetesen én sem vagyok híve a vég nélküli levelezéseknek, de azért a férfiak hozzáállásában is van különbség (van, aki azonnal szeret találkozni, van, aki hosszabb levelezgetés után). Én pedig nőként alkalmazkodom.

Olyan viszont még nem fordult elő, hogy két mondat után azonnal rohantam volna randira, mert akkor tényleg folyamatosan rohangálnék, előbb derüljön már ki, hogy tényleg van-e valami közös hullámhossz (ez egy két órás csetelésből is kiderülhet, volt már rá példa, lett is belőle találkozó, sőt, ha a férfin múlna, akkor 2. is lett volna :) ).

2013. jan. 14. 14:21
 14/16 A kérdező kommentje:

Közben eszembe jutott, hogy a megismerkedésünkkor a pasi pont azt mesélte, hogy kialakult valami egy nővel, de ő munka miatt eltűnt hosszabb időre, folytatta volna ugyanott, de a nő besértődött....

Szóval vagy így teszteli a beszélgetőpartnereit, vagy egyszerűen nem érzékeli, hogy ez a másik számára esetleg kellemetlen. :)

Mindenesetre nem fogok várni rá túl sokáig. :)

2013. jan. 14. 15:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Lépj tovább és ismerkedj másokkal! Sose ragadj le 1nél, mert nagyon pofára eshetsz és elveheti a kedved az egésztől.


Ha meg netán a sokból összejön 1 komoly, akkor mondhatod a többieknek azt hogy bocsi, de összejött valami.


És még 1 jó tanács


Amíg élőben nem bizonyítja azt amit neten mondott addig a mondottakat kezeld fenntartással!

2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szóval naponta elhajtasz embereket mivel nem tetszenek, de ha téged dob valaki akkor telesírod a zsebkendőt. Hosszasan szűrsz az első randi előtt, pedig ha nem hajtanál el mindenkit rájönnél, hogy a többiek nagyrésze sem akarna tőled semmit. Sok sikert hercegnő.
2013. jan. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!