Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek ez az alkat nagyon gáz? Van esélyem így pasit találni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy le tudok majd fogyni vagy valami de menet közben kiderült, hogy a hormonok miatt van. Azt hiszem így nem fog menni, de próbálkozom.


160cm körül vagyok és 72kg. Ez inkább a térdem és derekam között látszik. Láttam már tőlem sokkal, de sokkal kövérebb lányokat is, akiknek van barátjuk és most nem tudom eldönteni, hogy nekem a külsőm miatt nem volt még, vagy azért mert képtelen vagyok magam elfogadni és a külsőm miatt nem öltözködöm jól és visszahúzódó vagyok.

Ilyesmi az alakom, csak alacsonyabb vagyok:

[link]


[link]


[link]



[link]


Inkább pasik véleménye érdekelne, hogy van-e egyáltalán így esélyem bárkinél is vagy inkább törődjek bele!?

15/L


2013. jan. 14. 20:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
a harmadik jó, de a többi esélytelen
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
anyámnak is ilyen van
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy gáz.Ebből bőven lehet fogyni.Ráadásul sokaknak ez a testalkat tetszik
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha van önbizalmad és stílusod,el tudod adni magad.

De előbb ki kéne fejleszteni!

2013. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ezzel olyan nagy probléma. Tényleg sok pasinak ez tetszik.:) Ne legyen önbizalomhiányod!


Nekem is az volt, mert régen a környezetemben lévő csajok szekáltak, hogy "dagadt" vagyok. De azután elfogadtam magam, és rájöttem, hogy amire a lányok azt mondják, kövér, a pasiknál nem feltétlenül az...:D Talán tényleg túlsúlyos vagy, de ez a testalkat szerintem nőies.:) Nem szétfolyós, plötty... Az meg, hogy nem találsz pasit, 15 évesen még messze nem nagy tragédia.:D

2013. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell túldramatizálni a helyzetet és 15 évesen attól félni, hogy nem lesz senkid. Semmi baj ezzel a testalkattal, biztos fogsz találni olyan srácot, akinek tetszel.
2013. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%

Van akinek ez a testalkat tetszik, nekem nem.

160/ 50 körül van nálam az ideál, ami szerintem nem egy irreális "igény".


18F

2013. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért hiszik azt a lányok, hogy ha nem úgy néznek ki mint egy nádszál, akkor már semmi esélyük a párkapcsolatra és gyakorlatilag az életük is felesleges innentől kezdve. Szerintem a képeken szereplő lány jól néz ki, sokkal jobb, mint mikor valaki nagyon sovány és nincs semmi alakja, semmi nőies nincs benne. A probléma szinte 100%, hogy az önbizalom hiányod. Ezen kívül pedig ha 15 évesen még nem volt pasid, az nem olyan nagy probléma.


24/F

2013. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A.Romanov ***** válasza:
55%
Igen, van akinek tetszik az ilyen. Nekem speciel nem, de az egyik haveromnak hasonló alkatú barátnője van. 15 éves vagy, nagyon sokat változhatsz az elkövetkező 3-4 évben. Nem tudom te gondolod csak vagy orvos mondta hogy a hormonjaid miatt van, érdemes lenne utána járni hogy ha valóban ez a gond, tudnak e valamiféle gyógyírt :)
2013. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Igen, persze tudom, hogy csak 15 vagyok (lassan 16) de a legtöbb lány ilyenkor már túl van az első kapcsolatán, én meg még tudtommal nem igazán tetszettem senkinek. Vagyis ilyen 50+ alkoholistákon kívül nem tudok róla.

Engem szerencsére nagyon ritkán csúfolnak de azt nagyon a szívemre veszem és már így is nagyon nincs önbizalmam, ha tehetném ki sem mozdulnék a szobámból, pont ezért. Mindig attól félek, hogy emberek közé kell mennem és hogy azok az emberek vajon mit fognak szólni ha meglátnak. Pedig nem szokott lenni semmi, nagyon ritka. És még rosszabb, hogy az iskolában is csak a "tökéletes" testű lányokat nézi mindenki, a hozzám hasonlóakat inkább csak kinézik.

Egyébként 2 hónapja vizsgáltak ki.

2013. jan. 14. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!