Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek ez az alkat nagyon gáz? Van esélyem így pasit találni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy le tudok majd fogyni vagy valami de menet közben kiderült, hogy a hormonok miatt van. Azt hiszem így nem fog menni, de próbálkozom.


160cm körül vagyok és 72kg. Ez inkább a térdem és derekam között látszik. Láttam már tőlem sokkal, de sokkal kövérebb lányokat is, akiknek van barátjuk és most nem tudom eldönteni, hogy nekem a külsőm miatt nem volt még, vagy azért mert képtelen vagyok magam elfogadni és a külsőm miatt nem öltözködöm jól és visszahúzódó vagyok.

Ilyesmi az alakom, csak alacsonyabb vagyok:

[link]


[link]


[link]



[link]


Inkább pasik véleménye érdekelne, hogy van-e egyáltalán így esélyem bárkinél is vagy inkább törődjek bele!?

15/L


2013. jan. 14. 20:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

Orvos állapította meg a hormonproblémát? Nem értek hozzá, de semmit nem lehet ellene tenni?

Én lányként mondom, ilyen alakkal is lehetsz szexis. Csak akkor sportolj sokat, hogy ne legyen karfiolszerű a bőröd, és hord olyan ruhákat, amik kiemelik az alakodat, de nem kötözött sonkára emlékeztetsz bennük, valamint a túl bő cuccok sem előnyösek. Szerinem a 3. kép jó példa, hogyan öltözködj.

Biztosan találsz párt, ne aggódj! :)

2013. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%
én szerintem se visszataszító vagy ilyesmi de attól még lefogyhatnál. A csajomnak van egy kis pocakja és ő az utóbbi hetekben megszállott lett,h lefogyjon. Szerintem te is kezd el valamit. Hidd el nekem,h igen hamar meglátszik az eredmény. Ne nassiz csak gyümölcsöket esetleg egy-két aszalt dolgot. Felejtős a cukor,csoki ilyesmi. De ezt biztos tudod. szerintem ne azon aggódj,h nem fogadnak el hanem tegyél azért,h elfogadjanak. Fölösleges azzal a dumával jönni,h a külső nem számít. De számít. " A külső megfog a belső megtart". Én utálom a csontkollekciókat de ha valaki vékony az nem baj.
2013. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szexik, főleg az első. Egyébként párválasztásnál ha külsőről van szó, akkor az érettebb pasik, nem a lány alkatát, hanem az arcát nézik inkább. És általában a husis lányoknak van a legszebb arca:P 23f
2013. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Észrevettem, hogy idősebb pasik már máshogy nézik a dolgokat, mert szerintem azok már nem csak azt nézik, hogy kinek milyen teste van, hogy néz ki, hanem, hogy mondjuk milyen lenne feleségnek, anyának meg ilyenek. Gondolom. De azért elég rossz lenne ha kb 25 évesen lenne először barátom vagy valami olyasmi.


Amúgy orvosok mondták, nem tudom, hogy lehet-e tenni ellene, de remélem igen :)

Úgyis mostanában fogok oda visszamenni, hátha mondanak valamit.

2013. jan. 14. 21:27
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne is azon agyalj, hogy hogyan fogyj le, hogyan legyél mások szemében szép stb, hanem, hogy egészséges legyél aztán a többi jön magától. Habár pasi vagyok gondolom az én sztorim ösztönözhet: 110 kilósan változtattam meg az életem, elkezdtem keményen sportolni, üdítőket egyáltalán nem fogyasztottam, és alig fél év alatt teljesen rendbe hoztam magam egészségileg, a melléktermék pedig az, hogy most 90 kilós vagyok, és kockás a hasam. Egész végig csak a célnak kell a szemed előtt lebegnie, vagyis, hogy egy erős, és egészséges testet akarsz, és hidd el ha megingathatatlanul hiszel benne, és küzdesz érte, akkor sikerülni fog.
2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
A 3. képen lévő nő olyan szép, még női szemmel nézve is!:)
2013. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik szeretik a csülkös hájas valagú lányokat, akik farnehezek. De a többség nem ezt szereti. Ilyen is van, meg olyan is. Nem fogsz mindenkinél aratni.
2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

lehet, hogy én vagyok buta, de sztem ugyanaz a nő van mind a 2 képen, ebből is látszik -ha igazam van- hogy sokat számít az öltözködés


viszont, jelentkezzen az a "sok" pasi akinek az ilyen alkat az ideálja, nem bántani akarlak, mert ebből tényleg lehet -kell- fogyni, szóval nem vészes, de jobb ha tudatosan étkezel, és sportolsz hobbi szinten

2013. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4* képen
2013. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

off

minden képen Tara lynn van :D

én ilyenről fogytam le ilyenre [link]

háát más a választék

2013. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!