Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek ez az alkat nagyon gáz? Van esélyem így pasit találni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy le tudok majd fogyni vagy valami de menet közben kiderült, hogy a hormonok miatt van. Azt hiszem így nem fog menni, de próbálkozom.


160cm körül vagyok és 72kg. Ez inkább a térdem és derekam között látszik. Láttam már tőlem sokkal, de sokkal kövérebb lányokat is, akiknek van barátjuk és most nem tudom eldönteni, hogy nekem a külsőm miatt nem volt még, vagy azért mert képtelen vagyok magam elfogadni és a külsőm miatt nem öltözködöm jól és visszahúzódó vagyok.

Ilyesmi az alakom, csak alacsonyabb vagyok:

[link]


[link]


[link]



[link]


Inkább pasik véleménye érdekelne, hogy van-e egyáltalán így esélyem bárkinél is vagy inkább törődjek bele!?

15/L


2013. jan. 14. 20:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél!

F.

2013. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Lett esélyem! :)
2014. márc. 11. 18:21
 33/33 anonim ***** válasza:

nagyon király! :)

imádom az ilyen lányokat. nem törnek össze ha megölelem őket :D és van rajtuk mit fogni

2014. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!