Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek ez az alkat nagyon gáz? Van esélyem így pasit találni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy le tudok majd fogyni vagy valami de menet közben kiderült, hogy a hormonok miatt van. Azt hiszem így nem fog menni, de próbálkozom.


160cm körül vagyok és 72kg. Ez inkább a térdem és derekam között látszik. Láttam már tőlem sokkal, de sokkal kövérebb lányokat is, akiknek van barátjuk és most nem tudom eldönteni, hogy nekem a külsőm miatt nem volt még, vagy azért mert képtelen vagyok magam elfogadni és a külsőm miatt nem öltözködöm jól és visszahúzódó vagyok.

Ilyesmi az alakom, csak alacsonyabb vagyok:

[link]


[link]


[link]



[link]


Inkább pasik véleménye érdekelne, hogy van-e egyáltalán így esélyem bárkinél is vagy inkább törődjek bele!?

15/L


2013. jan. 14. 20:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

De ő nem tud lefogyni, nem tudom, felfogtátok-e... nekem több ismerősöm van ilyen problémával, a legtöbb természetesen próbálkozott, nem fogyott, inkább csak hízott! Egy olyan van, aki ennek épp ellenkezője, de ugyanúgy utálja, ő nem tud hízni, egyre csak lefogy, hullik a haja...

Viszont, ismerek én sokkal testesebb lányokat is, akik nagyon szexik úgy, ahogy vannak! Természetesen itt már nagyon fontos az arc, mivel hogy ha az csúnya, akkor teljesen el vagy veszve. Akiket ismerek, és molettabbak, nos az egyiknek nagyon szép arca van, ha férfi lennék, lehet a sok cicababa közül inkább őt választanám. :)

2013. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam vékony, 15 évesen hasonló alkattal mint te. Aztán sajna szintén hormonproblémák miatt én felszedtem még 30 kilót. A páromat még a hozzád hasonló alkattal hódítottam meg 18 évesen, azóta is együtt vagyunk, Sajna az a 30 kiló az istennek sem megy le, pedig már mindent próbáltam. Most a pajzsmirigyemet vizsgáják, ha ott sem találnak gondot jön másik vizsgálat. A lénsyeg, hogy neked kell önbizalmat és magabiztosságot sugallnod, és nem gond, ha 15 évesen nics párod. Az én első kapcsolatom 17,5 évesen volt, akkora szerelem lett belőle, hogy azóta is együtt vagyunk, jegyben járunk, közös lakást vettünk. Semmit nem jelent, ha te nem 20-25 srác után találod majd meg a az igazit. Fel a fejjel, nincs veled semmi gond! :) 26/L
2013. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Igazság szerint elkezdtem olvasgatni a hozzászólásokat is, de mindegy...

Azt írtad, hogy : képtelen vagyok magam elfogadni és a külsőm miatt nem öltözködöm jól és visszahúzódó vagyok.

Tudod nagyon sokan fogytak már és nem is kevés súlyokat adnak le. Öregek még tőled fiatalabbak is.

Amikor én annyi idős voltam mint te volt, hogy apám és a testvéreim mondták, hogy most el vagyok hízva. Majd ez egész életem során a mai napig a fülemben van és kövérnek látom magam. Ma már rendszeresen sportolok itthon szabadban amennyit csak lehet. Azt tudom neked ajánlani, ha rosszul érzed magad így már pedig nem érzed jól magad, akkor, hogy akarod, hogy bárki is elfogadjon? Kezdj el sportolni ( nem azt mondtam, hogy fuss 10 km-t) hanem szépen az alapoktól ahogy kell amennyit bírsz. Biciklizz, otthon tornázz. Én egyedül kezdtem el úgyis ellehet. Ha megteheted csábíts egy barátnőt és menjetek el mozogni valahova. Ez nem azt jelenti, hogy majd hetente mérlegre állsz, hanem próbáld meg az egészségedért megtenni, gyere arra rá, hogy a szervezetednek szüksége van a mozgásra. Beindul nálad egy folyamat, meg szereted amit csinálsz kicsit oda figyelsz a kajára és olvadnak le a kilók, ez magabiztossá tesz tudod, hogy képes vagy rá és folytatod. Külső alapján ítélünk olyan világban élünk, ha most teszel magadért akkor ez később megtérül! :) Hajrá ..

2013. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Nézd,mert picit teltebb vagy mint a többi csaj a sulidban,az nem azt jelenti hogy neked nicns eséled párkapcsolatra :) attól emrt valaki nem olyan nagyon sovány..még simén lehet pasija.. engem pl nem zavar ha a csaj picit teltebb..végülis jó ha van mit fogni ugymond.. könyebb lenne ha adnál privibe egy képet magadról,mert ha nem vagy magaddal megelégedve..lehet csak te látod magad igy :P amugy sztem nem oylan gázok a képek.. szerintem mindenkinek joga , és esélye is van a boldogsághoz :) .. ha küldsz képet akkor talán jobban tudok segiteni :) elég jól értek a lányokhoz.. én se wok magammal megelégedve.. pedig 15/f vagyok, 182 cm magas és 58 kg :) semmi okom nem lenne arra h szomoru legyek ,de mégis az vagyok azért ,mert nincs barátnőm.. Irj rám priviben.. hogy még beszélhessünk :) 15/F
2013. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hasonló alkattal kb lehetetlen, hogy ilyen feszes is legyél, mint a képen láthatóak.

Az arcuk is sokat dob rajtuk. Az hogy alacsony vagy, nagyon nem lendít a dolgon, de tényleg inkább saját kép kellene. (Bocs ha van már, nem olvastam vissza.)

Nyilván lehet esélyed fiúknál, buta kérdés.

2013. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72kg vagy. Nos mivel én 185 centivel vagyok 70, nálam az nagyon sok.
2013. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Hanariko ***** válasza:
Lány vagyok, de neten épp ezekkel a képekkel szokták reklámozni a teltség szépségét, és igazuk van. Egyáltalán nem ronda vagy ilyesmi. Sőőőt... persze van pasi akinek ez már sok, meg hát nyilván mindenki magához is méri (lásd utolsó válaszoló) de nagyon sok pasinak jön ez be. Amúgy ne aggódj afelől hogy 25 éves korodig nem lesz barátod. Ha nyitott vagy, kedves és csinos tuti felfigyelnek rád. a piszkálódó k*csögöket meg le kell szarni....
2013. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szóval előre is bocs.

Most hiába írja a többi ember, hogy sportolj és majd potyognak le rólad a kilók... ez mind szép és jó, de ha tényleg hormonproblémáid vannak ez sajnos nem így működik.

De! Ettől függetlenül sportolj, mert az egészségednek és a bőrödnek jót tesz mindenképpen.

Amúgy kevés a normális ember. Főleg a fiatalok körében. Nem akarlak elkeseríteni, de a korodbeli srácok még elég éretlenek (kivétel erősíti a szabályt), pár év múlva majd biztos megvesznek érted ;) Szóval fel a fejjel.

2013. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Blaiseboy válasza:

Hát nem tudom ebben a hormonos dologban mi igaz. Akik kemény fizikai munkát végeznek, azok nem hormon bajosak soha?

Mert én még egy 200 kg-os favágót sem láttam...

De nem bántani akarlak.

Van aki a husibb nőket szereti, köztük én is.

Én azt nem szeretem, ha egy nő a divatlapból öltözik, és nem azt veszi fel, ami jól áll neki. Az olyan nőket messzire elkerülöm. Legyen egyéniséged, és csinos legyél, ne divatos! És persze ápolt!

Ne izgulj, lesz pasid! :D

Sőt, a megfigyelésim alapján az ilyen hölgyek, könnyebben találnak olyan partnert, akivel működik a kapcsolat. Ugyanis a málnakeverőket a legtöbben csak megdugni akarják, a molettebb hölgyeket pedig a komoly szándékúak keresik.

2013. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Blaiseboy válasza:

Olyasmire szerintem simán le tudsz fogyni, mint itt az egyik válaszadó által belinkelt hölgy. Nálam az ilyen a favorit.

Az alkata gyönyörű, de nem túlsúlyos.

2013. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!