Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki (úgy vettem észre) szerelmes belém. Nos ezt úgy mutatja ki, hogy Valentin napra kaptam rózsát (ezzel még nincs semmi gond), szülinapomra egy kis fekete dobozban(!!!) fülbevalót, karácsonyra meg egy rúzst kaptam aminek a színe öregít. Ezek mellé még állandóan figyel, mindig ott van ahol én, ha nem vele foglalkozok, akkor nekem jön, vagy odajön és elkezd valami egyáltalán odanem illő dologról magyarázni. Mit tehetnék, hogy ne bántsam meg (jó barátok voltunk), de mégis leszálljon rólam?
2013. jan. 15. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Add vissza a neked vásárolt dolgokat és ezek után közöld vele az álláspontodat.


Nem benyúlni a cuccokat és utána elhajtani!

2013. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!