Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen könnyű alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyű alkalmi szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
20 éves lettem és sorbanállnak a lányok... szinte szó szerint. Nem értem azokat a srácokat, egyszerűen nem értem akik 24 évesen szűzek meg ilyenek. Hol a fenében élnek? Mi van az emberekkel?
2013. jan. 19. 21:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Ezt a megalázást általában szexuális ledominálással lehet megelőzni. (durván megcsókolom aztán hagyom egy picit) ilyenkor lenyugszanak, megnyugszanak, biztonságérzet, stb. Csak dugás után elkezdenek gondolkozni.


Szerintem biologiai alapja is van, mert sokszor csinálja azt a nő (és pont ez az amiről beszélek) hogy megdugatja magát egy igazi vad alfahímmel és felnevelteti a porontyait valami odafigyelőbb befolyásosabb sráccal.


Ezt persze tudat alatt, szóval alap szinten nem tudja miért azzal az izmos vad sráccal akar csak dugni és miért a kedves kövér voltbarátjával járni, de ezért.

2013. jan. 19. 22:00
 22/35 A kérdező kommentje:
csak tipp volt *
2013. jan. 19. 22:01
 23/35 anonim ***** válasza:
89%

Azért ne álltasd magad,nem minden nő az alfa hímekkel akar lefeküdni. Az, hogy sok lánynak bejön a vad, durva szex, az igaz, de mindig lesz egy réteg akit soha az életben nem tudnál megkapni még ha össze kaparod magad akkor sem.


Egyébként meg elég állat módjára definiálod magadat...ezek szerint melletted, "alfa hím" mellett soha senki nem fog megmaradni....milyen szép életed lesz. De egyébként miből tudod te eldönteni magadról hogy alfa hím vagy e vagy sem? :D


12-es

2013. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
figyu, ezt majd a "próbaéjszakán" megbeszéljük, ok?
2013. jan. 19. 22:08
 25/35 anonim ***** válasza:
az öntelt pasik nem nagyon jönnek be a nőknek, és te az vagy, kedves kérdező. :)
2013. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Ha így néznél ki:


[link]


........akkor is így vélekednél?

2013. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Miért bizonygatod nekünk, hogy neked mennyi nőd van? Kit érdekel?

Megtartani meg tudnál akár egyet is?

2013. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
pont így nézek ki!!!!
2013. jan. 19. 22:36
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

Én sem értem már a kérdés lényegét. Mert mostanra teljesen olyan a szitu, hogy a kérdező arcozik, hogy ő egy alfahím (közben csak egy paraszt) és közben bizonygatja, hogy az összes nőt meg tudná dönteni (amit kétlek).


Másrészről: nem tiszteled se a nőket, se senki mást. Oké, hogy megdugatja magát a csajt, de azért egy minimális tisztelet kijár neki. Elég cinkes, hogy férfiként a nőkön vezeted le a hatalomvágyad.

2013. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Minél jobban tiszteli vki a nőket, annál sikertelenebb lesz náluk.
2013. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!