Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen könnyű alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyű alkalmi szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
20 éves lettem és sorbanállnak a lányok... szinte szó szerint. Nem értem azokat a srácokat, egyszerűen nem értem akik 24 évesen szűzek meg ilyenek. Hol a fenében élnek? Mi van az emberekkel?
2013. jan. 19. 21:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy aki ennyire sikeres a nőknél az mit keres itt SZOMBAT ESTE a gyakorikérdéseken?Igazán elgondolkodtató kérdés...
2013. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Kováts Úr válasza:
Szerintem király vagy :D majd eljön az a nő aki megfog de míg nem addig élvezd az életet :D igenis legyél büszke magadra ezért vagy sikeres! aki mást ír az nagyon féltékeny :D vagy egy nő akin így mentek át sokan ..vagy egy kövér önbizalom hiányos lány ,akihez senki se megy oda :D apáink is ezt csinálták .
2015. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#8 -as szuzen hal meg.


Vannak olyan lanyok, akiknek ez kell. Tiszteletben kell tartani, hogy vannak k+rvak es kesz.


Egyebkent egyszer mondta ismerosom, hogy tud egy lanyt akit nem lehet megeroszakolni. Na akkor mutas be neki-mondtam en.

A lany megismetelte nekem kesobb. El sem akartam hinni. A fulemnek nem hittem.


Fodrasztanulo volt a draga. De, egy lelki roncs, mint kesobb kiderult. Csak megtartotta a csaladi dolgokat maganak...


Visszament valami volt baratjanhoz, aki valami famunkas kulfoldon. Amikor hazajon megloki a lanyt es megy vissza. Hiaba, no. Ez a boldogsag egyeseknek.


En egyedul azert nem csinalom ezt, mert nem akarok oreg koromra igy maradni es minel idosebb vagy, annal nehezebb valtozni.


Amig a lanyok/nok boldogok azzal, amit csinalnak en nem kotekszem.


Nem mindenki egyforma. Egyebkent ez olyan, mint a golfozas. Alig mondtam nemet 2, maximum 3 lanynak, de banom. XD

Ugy, hogy mar menyasszonyom van. Az a punci mar nem jon vissza! :)

2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Lehet itt egy par negativ emberkenek sirasra allo szaja, de 30-as megmondta eleg rendesen. Egyet is ertek vele.


32 pedig elmondja az igazat.


Az a 12-es lany pedig a Fold nepessegenek a felet kepviseli mar lassan. Itt szerzi meg azt a figyelmet, amit a hetkoznapokban nem kap meg...


Meg eddig neki a dolgok nem jottek be, de majd! Ez olyan, mint lottozni 22 even at ugyanazzal a szammal.

2015. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, ha ennyire király vagy, akkor miért itt dicsekszel látatlanban?

Én is megmondom a tutit:

40 éves nő vagyok, és még mindig azt a srácot kapom meg, akit csak akarok. Akár 20 éveset is. Most akkor írjak ki egy kérdést?

2015. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!