Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni reménytelen szerelem esetén? Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szenvedek...

2013. jan. 20. 20:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem is muszáj elfelejteni. Minősítsd át..szép emlék. Idealizáld, mint a költők a múzsát. Örülj neki, mint reménytelen szerelemnek, fantáziálj róla nyugodtan, de boldogan és köszönd azt a sorsnak, hogy ismerheted- de fogadd el, hogy nem lehet a tied. :)
2013. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért reménytelen?
2013. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
44%
Mond el 3 miatyánkot meg 4 szűzmárját és minden helyrejön!
2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Értetlenül állok a helyzet előtt, mivel sosem voltunk együtt, csak ismerkedtünk... Ennyire bedőltem volna?
2013. jan. 20. 20:25
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el tudom miről beszélsz...nekem is igy volt és ahogy szakítottunk már rá 2 hétre halálosan szerelmes lett elvileg...pedig mikor elváltunk azt mondta még mindig engem szeret de már nem tud bennem megbízni illetve csak egymást tesszük tönkre....


Mit tudsz csinálni..... most van időd magadra.... fejleszd önmagad légy magabiztos, legyél többet a barátaiddal...akár az agykontroll vagy jóga is segíthet.... és amint legkevésbé számítasz rá megjön az a valaki, akit kerestél..vagy akár ki tudja a volt párod...

2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz bedőlés alatt? Belezúgtál? Van ilyen. A bedőlést én inkább arra használnám, amikor át akarnak verni, pont hogy meg akarnak szerezni, kihasználni, de itt ugyebár akkor nem ez az eset áll fenn.
2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt a szót, hogy reménytelen felejtsd el,ez 1 állapot és folyton folyvást minden változó,ami ma reménytelen az holnap már nem az!

-Amúgy ne gondold hogy 1 év sok,mert nincs erre sablon ,mindenki másképp éli meg ,kórtol,nemtől függő!

-A holdra feljutni is reménytelen volt vagy 100 éve,:)

2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
nálam bedőlés=belezúgás
2013. jan. 20. 20:28
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átgondolni hideg fejjel is. A sors néha jót tesz velünk, csak nem tudjuk. Talán annyira más emberek vagytok, más a világlátásotok, értékrendetek, gondolkozásotok, véleményetek a dolgokról, hogy nem is tudnátok egymással mit kezdeni igazán.
2013. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
39%
kéne ennek az oldalnak egy pszichiáter...
2013. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!