Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem puszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem puszta előítélet? (hosszú lett)

Figyelt kérdés
Nem igazán jó a kategória, de mégis ide kapcsolódó kérdés. Mostanság elég sokat olvasgatok itt, és rengeteg olyan kérdés van hogy: A pasiknak miért a kur*ák jönnek csak be? A nőknek miért a bunkó parasztok kellenek? A legtöbben azzal indokolják a saját "különlegességüket", hogy nem cigizek, nem járok bulizni, nem iszom, nem vagyok könnyen kapható, nem öltözöm kihívóan. De már most, szerintem attól valaki nem lesz bunkó hogy dohányzik, iszik, vagy sminkel. És az hogy valaki szexin öltözik, meg divatosan, esetleg cigarettázik, vagy hétvégén diszkóba vagy koncertre jár, még nem lesz idióta sem. Én is iszom, eljárok bulizni, cigizek. Mégsem feküdtem le sok pasival, mégsem vagyok különösebben rossz tanuló, nem egy kis szende szűznél jobb eredményeket értem el, pedig feleannyit sem tanulok. És fiúkkal is járok bulizni, vannak fiú haverjaim, mondjuk legtöbb osztálytárs, de ők sem bunkók, legalábbis velem, és a barátnőimmel nem. Vannak beszólásaik, de lehet kezelni, inkább vicces mint megalázó, és ha baj volt rájuk tudtam számítani. Velük is lehet beszélgetni. És a kis "visszafogott" lányok, és fiúk sokkal bunkóbbak tudnak lenni. Nemegyszer beszóltak ha jobb jegyet kaptam, kivételezéssel gyanúsítják az összes tanárt amelyik jó jegyet ad, rendesen kiakadnak ha felmondok egy verset, fel tudnának nyársalni szerintem. És ők nem tudják, nem is értik, egy egyszerű vers, vagy matekpélda problémát okoz nekik. Miért hiszik hogy jobbak, és a többi emberrel van a baj? Azért mert lefeküdtem a szerelmemmel 16 évesen én már nem lehetek értelmes ember? És idejönnek rinyálni,és mindenki mondogatja hogy milyen különlegesek, de mire fel? Azért mert 20 éves korára nem lett egy barátnője, vagy pasija sem? Mikor ki sem megy a lakásból, nem is ismer egy lányt, vagy fiút sem közelről? Mégis most hogy van ez? Nem azt mondom hogy mind hülye, ne értsetek félre, csak szerintem sok ilyen ember van. És utálják a női nemet, mert nem szimpatizálnak velük, meg kur*vának neveznem minden lányt,mert mások tetszenek nekik? És a nők is utálják a többit, mert nagyobb sikert ér el pasizás terén. Mert a lányok nem a fiúkban keresik a hibát hanem a többi csajban. Lehet hogy elég bunkón írtam, de idegesít. Viszont őszinte véleményeket szeretnék, negatív is lehet, csak normálisan megfogalmazva.
2013. jan. 21. 09:22
1 2 3
 1/29 ASOT ***** válasza:

Igenigen az előítélet az megvan és ezzel egyet is értek: "De már most, szerintem attól valaki nem lesz bunkó hogy dohányzik, iszik, vagy sminkel. És az hogy valaki szexin öltözik, meg divatosan, esetleg cigarettázik, vagy hétvégén diszkóba vagy koncertre jár, még nem lesz idióta sem."


Tudod az a baj, hogy mindenki a saját életéből indul ki, amit megélt amit látott amit tapasztalt. Ha őcsak azt tapasztalta, hogy soha 1 nőnek sem kellett akkor minden nőt lerib@ncoz.

De bezzeg ha ő is megkapta volna azt a csajt akkor már nem lenne rib@nc.


mindig másokat hibáztatunk, de ha 5 pasi elhagyja megcsalja a nőt átveri ott el kéne gondolkozni h nem lehet h bennem is van hiba.

Fordítva dettó!


Bulik: sokan örülnek ha végre elmennek lazítani kikapcsololódni éppen ezért nem mindenki rib@nc aki discofélébe jár.

TÉNY! sok a rib@nc de szerencsére akad olyan is aki nem.


Az öltözködést valóban túlzásba lehet vinni...van ami már tényleg k*rvás, azt elhiszem, de egy cigi meg egy igányes ruha meg egy kevés smink az még nem k*rva.


Az egész annyim hogy ha a pasit elutasítja egy csaj de a másik pasival elmegy akkor az már rib@nc...:)

vicces nem?


fordítva meg ha a pasinak nem kell a csaj csak a karcsúbb sportosabb testalkatú akkor csak a külsőre meg szexre mennek, és? le lehet fogyni, ez csak írigység...


najó még írhatnák ódákat de ennyi elég.

2013. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 ASOT ***** válasza:
persze természetesen mind a 2 nemből van bunkó paraszt is, dehát ezt mindenki tudja
2013. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Jogos!
2013. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Na, látom, nem sikerült az "előítélet" szó jelentésével megbirkóznod.


Akkor inkább fejtsd ki légyszíves, hogy egy intelligens, erkölcsös valaki miért vállaljon egy közösséget egy kábítószeressel? Attól, hogy az alkohol legális, attól még drog.


Azt mondod, hogy a "visszafogott" fiúk és lányok szemét bunkók, míg ti, a drogos dizsitündérek földreszállt angyalok. Nos, üss fel egy random hírportált, kb. 3 naponta van olyan hír, hogy szórakozóhely/kocsma előtt verekedés, késelés stb. Érdekes, könyvtárban nincs késelés. Összesen 1 db könyvtári késelésről tudok Magyarszkiban, az ez:


[link]


Kocsmai/szórakozóhelyik késelésről szóló hírekkel viszont telerakhatnám az oldalt.


Illetve gondolkozz el, miért kell biztonsági őr az éjszakai járatokra. Biztos a szendeszűz "kis <<visszafogott>> lányok, és fiúk" miatt, ugye?

2013. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Utolsó (10:10-es) nem:D De nem azt mondtam hogy alkoholista, heroinista emberek a jóarcok. Csak azt hogy nem ezen múlik. Mint írtam is, azokkal az emberekkel van "problémám", bár nem ez a jó kifejezés, akik keseregnek hogy miért nem találnak párt, miért éri őket sok elutasítás. Az ilyen lányok pl. ku*vának neveznek akárkit aki jóban van a fiúkkal az osztályból. A fiúk pedig bunkónak titulálják azokat a fiúkat, akik jóba vannak a lányokkal, és sok haverjuk van, magukat "különlegesnek" a korosztályuknál érettebbnek nevezik. De mögötte szerintem csak irigység van. Mert ez nem szabadon választott állapot.

A könyvtár meg hogy jön ide? Én magam is járok könyvtárba, irodalom tanárnak készülök, vagyis szeretnék készülni ha minden jól megy, de ez nem zárja ki hogy elmenjek a hétvégén egy koncertre a barátaimmal és megigyunk pár üveg bort, vagy beüljünk délutánonként, vagy esténként sörözni. Semmi köze egymáshoz a kettőnek. Az hogy beülök a könyvtárba nem jelenti azt hogy nem dohányozhatok, szerintem. Pont ez a lényeg. Hogy az hogy tudok olvasni, nem jelenti azt hogy nem iszom soha, az hogy iszom, nem zárja ki hogy érdekeljen a kultúra. Most ne menjünk el a késelések, és a kemény drogok felé. És az hogy "visszafogott" valaki nem egyenlő azzal hogy okos, az hogy magol se segít sokat sokszor a helyzeten. Erről is írtam a kérdésemben.

2013. jan. 21. 10:30
 6/29 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Attól, hogy valaki jár bulizni, esetleg ott alkoholt is iszik, vagy dohányzik és még szexuális kapcsolata is volt, nem feltétlenül rossz ember és attól, hogy valakire egyik sem jellemző és visszahúzódó típus, még nem feltétlenül jó.

Mielőtt még valakit lincshangulatra késztetne a válaszom, hozzáteszem, hogy természetesen ez nem azt jelenti, hogy az előbbi feltétlenül jó, az utóbbi meg rossz, tehát fordítva is ugyanúgy lehet, mindkét típusból vannak rendesebb és kevésbé rendes emberek.

Ráadásul nem is lehet két szélsőséges típusba beskatulyázni az embereket.

Akik meg itt rinyálnak naphosszat, szerintem csak a sikertelenségük okozta feszültséget vezetik így le (tisztelet a kivételnek). Jó, azért valahol meg lehet valahol érteni őket, hihető, hogy a sok kudarc és visszautasítás nem a legvidámabb énjüket hozza ki belőlük.

2013. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 ASOT ***** válasza:

Nem is vagy te olyan hülye! :)

Elég jól látod a dolgokat.


De sok olyan ember akad, marad így is akit ha valaki nem karol fel egy barát vagy rokon akkor az sokáig sínylődik még és húzza egyre lejjebb az örvény.

2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"intelligens, erkölcsös valaki miért vállaljon egy közösséget egy kábítószeressel" Erről nem is beszéltem szerintem. Csak az zavar, hogy mindenki a másikban keresi a hibát. Konkrétan a sok olyan kérdés zavar hogy : Miért ilyen szemetek a nők? Miért csak a bunkó parasztok kellenek nekik? Amikor erről szó sincs, és arról sem, hogy a pasik kur*vákkal járnának. Ilyen is van, de nem ez az átlag. És nem azt mondtam hogy az a normális ha valaki lefekszik az első jött menttel, és nem is azt hogy gáz, ha nem jár bulizni. Még csak nem is azt hogy én dohányos, iszákos fiúkkal szeretnék összejönni. Csak azt hogy mikor mindenhol elutasításba ütközöl, akkor azt mondod: Feladom mindenki sz*r alak? Arra sose gondolnak hogy: Mi lehet velem a baj? Hol rontom el? Mit csinálok rosszul.

Nem azt mondtam én se hogy muszáj inni mindenkinek, de ha ez azért van mert különlegesek, akkor miért nem találnak egymásra ezek az emberek? Volt osztályomban voltak ilyenek, a lány pont az a fajta aki állandóan beszólt, ha pl. egy dolgozatom jobb lett mint az övé. Nem igazán kedveltem, de szerintem ez érthető. De rosszba se voltunk, amolyan semmilyen viszonyban. Volt egy fiú is, egész kedves, de ugye teljesen más érdeklődési kör mint én. Beszélgettünk néha, szerintem tetszettem neki eleinte. Neki később megtetszett a lány. Megkérdeztem a lánytól egyszer, mikor beszélgettünk miért nem ad neki egy esélyt, mondta hogy nem az esete, megkérdeztem ki tetszik, elmondta hogy egyik haverom. Még neki is az a pasi tetszett. A fiú szemszögéből a haverom egy bunkó, és minden nőnek a bunkók tetszenek. Én megértem a csajt, ezerszer jobb pasi volt. De nem csoda hogy nem érdeklődött iránta, szerintem haverom észre se vette hogy ott van. Az a lány nem volt különleges. Nem volt okosabb, vagy érettebb mint én, mégis lenézett, mert jóba voltam olyan emberekkel akikkel ő is akart. Mert akarta, pont az a lényeg. És egyszerűen mindenki más, aki azzal a fiúval lógott kur*va volt a szemében, de ő maga sosem csinált semmit, nem jött sehova, nem is próbált meg csinosan (csinosan és nem kur*vásan) öltözködni, esetleg beszélgetni olyan témáról ami a fiút érdekli. De a "nyomi" fiú neki se kellett. Másik lány, barátnőm, szintén olyasmi volt, érdekes, mikor megtetszett neki egy fiú elkezdett csinibb lenni, kijött velünk helyekre, ha buliba mentünk sminkelt, megcsinálta a haját, és nem nézett len minket se. Ma már van barátja lassan 3éve, mert tudott nyitni és változni. Nem azzal hitegette magát hogy Ő különleges és érettebb a koránál az összes pasi meg bunkó, és a ku*rvákra hajt. És ma sem dohányzik, és nem lett alkoholista.

2013. jan. 21. 10:55
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az irigység inkább benned van. Az, hogy a nők a "bunkókra" buknak, az tény, bár te lebunkózod a sajátjaidat, én inkább az "alfahím" kifejezést használom. Hiszen nem vállalok egy közösséget velük, emiatt pejoratív jelzőkkel sem illetem őket.


Tehát irodalom tanárnak készülsz.....


Az én időmben a Biblia kötelező olvasmány volt. Elképzeltem lelki szemeimmel, hogy a tanítványaidnak Szodoma és Gomorra városok erkölcstelenségeinek elítélendőségéről mesélsz, aztán utána szétcsapatod magad a Füzesabonyi ÁFÉSZ 502-es számú italboltjában. Hitelesség level over 9000.......

2013. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 ASOT ***** válasza:

ne irodalmazzunk már!

Mert mindjárt áttérünk a végén Shakespeare Rómeó és Júliára, aztán még azt is átköltik mai nyelvre..ami úgy kezdődik h volt a csóró jóképű szakmunkás és a gazdag szép diplomás csaj...

2013. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!