Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz ha összejöttem a volt élettársam fiával? Mert a nagymama ki van akadva.10 évig éltünk együtt a fiával egyidős vagyok. Visszaköltóznétek?

Figyelt kérdés
Az apukával vége lett a kapcsolatnak elköltóztem míg. Ott laktam a fiuval féltékenykedtünk egymásra és köszönőviszonyban sem voltunk. Most meg ugy alakult hogy kózós baráti társaságba kerültünk jóba lettünk és összejöttünk.és azt akarja költözzem oda
2013. jan. 21. 12:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mit szólnál, ha lenne egy lányod, és a volt párod összejönne vele majd vissza akarna költözni oda?? :D
2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

A helyzetet tekintve én a helyedben oda ahol együtt laktam xy-nal, de vége lett és aztán a fiába lettem szerelmes, nem költöznék vissza ugyan oda. Lehet, hogy jóban maradtatok az apukával, de nekem akkor is kicsit kínos lenne a helyzet nap mint nap összefutni vele. Én nem ítéllek el, hogy most meg a fiát szereted, van ilyen... De hogy megint ott lakni, kerülgetni egymást? Nekem nem kéne.

De te döntesz, ahogy neked jobb cselekedj úgy.

2013. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne költözz vissza, menjetek a fiával albérletbe, vagy vegyetek saját lakást. Lehet lepontozni, de ha tudod, hogy ő is komolyan gondolja, akkor ebből ne csinálj ekkora ügyet. Az meg, hogy "mit fog mondani.." Hát természetesen az igazat. Ha valakit szeretünk, elfogadjuk a hibáival együtt is, nekem ez a véleményem.
2013. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
És én még azt hittem,hogy már nem lesz ennél romlottabb a világ...
2013. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy Te rosszindulatú az nyilvánvaló, de kicsit kevésbé vakon legyél már szerelmes! Apuka lehet, hogy rendes Veled, hisz valszeg mindkettőtöket szeret, de belegondoltál már abba, mit érezhet, mikor egy borongósabb napján egyedül megy aludni, és tudja, hogy akivel élt, épp a fiával van? Ugyanmár!

Ja persze a lényeg: Kit érdekel, más mit gondol, ha a házban _mindenki_ úgy gondolja, hogy ez így van rendjén?!

2013. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Anyukája nem tudom mit szol de az eddig az összes csakát utálta a 10 év alatt is.mivel őt otthagyta kiskorában az anyja lelépett az apja megtakaritasaval egy másik pasihoz szerintem ő inkább ne szóljon semmit...
2013. jan. 21. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!