Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, akihez hosszú éveken át vonzódtok/vonzódtatok, és nem múlt el?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akivel nem történt semmi sem, csak éreztétek ezt az erős vonzódást.

Nekem van egy ilyen férfi és nem tudom, mit kellene tennem, hogy elmúljon ez az érzés. Van, hogy erősebben jön elő, nyilván ha többet találkozunk, de sokszor hetekig is jól elvagyok. Viszont ez már 7 éve tart és úgy érzem, sosem lesz vége. Nyilván azért sem történt semmi sem, mert nem történhet, mivel nem vagyunk függetlenek.


2013. jan. 21. 14:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Így van, én is gondoltam már rá, hogy valószínűleg nagyban az elérhetetlensége miatt is vonz, mert kihívást jelent a számomra, de mivel házasok vagyunk, ezért esélyem sincs arra, hogy kipróbáljam, vajon elmúlik-e az érzés ha történne esetleg egy csók, vagy talán több...
2013. jan. 21. 14:45
 12/21 PureGame ***** válasza:
Van.A német magántanárnőm. Mondjuk most már jó pár éve nem járok hozzá, de azóta is nagyon sokszor eszembe jut. Volt férje és gyereke is van. Akkor váltak el, amikor még hozzá jártam órákra. Ha akkor kicsit idősebb lettem volna, biztosan elmondtam volna neki az érzéseimet. Mondjuk az életkorbeli különbségek (kb 10év az ő javára) biztosan minden életszakaszban gátat szabtak volna egy hosszútávú, gyümölcsöző kapcsolatnak. Annak ellenére, hogy nagyon régen nem tudok róla, sokat gondolok rá. Talán 1x felkeresem... Azóta persze, biztosan van új partnere. :)
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nálam nem múlt el. Igaz volt előtte 3 évig együtt voltunk, aztán férjhez mentem máshoz, gyerekeim lettek, sokat gondoltam rá, aztán házasságom tönkre ment 12 év után elváltunk. Aztán ott folytattuk, ahol abba hagytuk, csak érettebben.


A házasságodban szerintem valami nem kerek, különben nem gondolnál másra.

2013. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A házasságomban tényleg problémák vannak, de ez a vonzalom még azelőtt kezdődött, hogy a férjemet megismertem volna. Vagyis valahogy egyidőben jött a kettő, mégsem foglalkoztam a dologgal, mert akkor ez a férfi már házasságban élt. Gondoltam, majd elmúlik. Hát nem, és amikor nálam jelentkeztek a problémák, akkor egyenes út vezetett oda, hogy azóta még többet foglalkoztat a dolog.
2013. jan. 21. 14:53
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem is van egy lány, és úgy veszem észre ő is ugyan így érez, csak valahogy inkább elkerüljük egymást, mert már elég gondot okoztunk a másik életében.


Ez is amúgy 7 éve van, remélem nem neked vallom be azért. Valójában ő is foglalt, de sose látom boldognak. Azelőtt mikor szingli volt is többet nevetett mint most. Amikor összejött a pasival, talán féltékenység okozása vezérelte, mert egy ideig még tőlem függött, de mára már szinte ez a kötél kettőnk közt teljesen elhidegült és cérnává változott.


A legnagyobb ok amiért külön vagyunk, hogy mind2-en elég sok sebet okoztunk a másiknak, akaratlanul, illetve egyikünk életébe se fér bele a másik. Ő rá rossz fényt vetnék, őt meg nálam se látnák szívesen.


De szinte ma se tudjuk egymást bántani, pedig nekem pl. többször eszembe jut, mert azt gondolom, ha kettőnk közt kialakítok egy kis undort könnyebb de nem.


Legrosszabb meg az, hogy amikor szükség lenne rá, sosincs ott, és látszólag teljesen elvan nélkülem, és én is nélküle. Így sose erőltettem ezt.

2013. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nyugi utolsó válaszoló, nem egymásról beszélünk :D
2013. jan. 21. 15:00
 17/21 anonim ***** válasza:

No akkor én is leírok egy ilyen régit.

Volt egy srác. 12 évvel ezelőttig nagyon jó barátok voltunk. Tartott úgy kb. 2-3 éven át. A legjobb barátok voltunk. Aztán elszított minket az élet. 7 év után találkoztunk. Aztán rosszul sültek el a dolgok. 6 éve nem láttam. Kíváncsi lennék rá. Sose veszekedtünk. Azt nem tudom, hogy mivel indokolná a 6 évvel ezelőtti kavart, de kár, hogy a nagy barátságunk odalett.

És valamikor egész rég, nagyon-nagyon tetszett.

Minden esetre én már semmit sem akarok tőle, de ő az az ember az életembe, akivel olyan fura véget ért minden és mégse neheztelek rá.

2013. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
elszított --> elszakított
2013. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most kapcsolok! Nem is 12, hanem 13 éve és akkor lassan olyan közel 7 éve, hogy nem láttam.


rohannak az évek és mindkettőnknek más az élete... de a régi zenéinkre még mindig emlékszem, ha meghallom ő jut eszembe róla. Szerintem ez már így marad.

2013. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a 7 elég érdekes szám, úgy látom mindenki életében.
2013. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!