Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, akihez hosszú éveken át vonzódtok/vonzódtatok, és nem múlt el?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akivel nem történt semmi sem, csak éreztétek ezt az erős vonzódást.

Nekem van egy ilyen férfi és nem tudom, mit kellene tennem, hogy elmúljon ez az érzés. Van, hogy erősebben jön elő, nyilván ha többet találkozunk, de sokszor hetekig is jól elvagyok. Viszont ez már 7 éve tart és úgy érzem, sosem lesz vége. Nyilván azért sem történt semmi sem, mert nem történhet, mivel nem vagyunk függetlenek.


2013. jan. 21. 14:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

én 10 évesen lettem írtó szerelmes, és egészen addig tartott, amíg el nem ment a gimiből a srác, aztán, mikor már nem láttam-beszéltem vele, akkor lassanként elmúlt.

ez úgy kb 7 év volt...

2013. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!