Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt aki még tud szeretni és tudja szeretni a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan nőre vágyom aki tényleg szeret és kényeztetne minden téren..szeretetével stb..:D

Hol van ilyen?Van még manapság ilyen nő?


26/F


2013. jan. 21. 14:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ma 14:55


Nem tagaodm én is viselkedtem csúnyán nővel,de ők is velem ugyan úgy.Rossz helyen keresgéltem és ők is.Levontm a tanulságot!Tudnék találni ha karnék de nem mindegy hogy milyet!Mert egy olyat aki igazán önzetelnül szeret és te is őt,olyat nagyon nehéz találni.Főleg manapság...

2013. jan. 21. 15:04
 22/29 anonim ***** válasza:

Te meg egy megkeseredett ize vagy, irasod alapjan.

Gondolom egyedul elsz, mert nagy ivben elkerulnek, bar fogalmad sincs miert. De ez csak erositi a sztereotipiadat...

Ha megis kapcsolatban, akkor... hat nem irigylem a parod...

Van egy rossz hirem is neked! Ezzel a mentalitassal sosem fogod megtudni, hogy mirol is beszelek

2013. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 15:06


Igen egyedül élek de ennek mi köze hozzá?Ha lenne párom akkor nem tenném fel a kérdést.Nem vagyok megkeseredett csak olyan nőőre vágyom akivel oda vissza működnek a dolgok minden braúr és álarc nélkül,manapság kevés ilyen van!Nem vagyok megkeseredve csak ezt tapasztalom.

2013. jan. 21. 15:08
 24/29 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, nem neked szantam, hanem a 17-nek...

Lemaradt, ne haragudj Kerdezo

2013. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
De ez nem csak a nők hibája. Kevés férfi van, akivel ez működhet, én ezt tapasztalom.
2013. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

19


Kérdező, te még nem állsz készen egy ilyen kapcsolatra.

Ha pl. összefutnál egy ilyen nővel-simán elbaltáznád, és elvesztenéd az illetőt. Még nem tudsz különbséget tenni a valódi ilyen nő, és annak utánzata között. Ezek szerint még kell tapasztalnod. Mert ha már a szintre értél volna, simán le tudnád leplezni az utánzatot.

2013. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Tessék itt van, nézzél kicsit szét. A legtöbb embernek az orra előtt a megoldás, csak nem veszi észre, mert genetikailag be van programozva az idióta választásra. Ez valamiféle szelekciós defekt.

2013. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyen nagy dilemmákat. Tele van az ország/világ szintén magányos, aranyos, kedves nőkkel. A baráti körömben mindig sikerül normális fiút/lányt kifognia mindenkinek, de itt a gyakorin csak olyan szerencsétleneket látok írni, akiknek ez nem megy, meg meg vannak esküdve, hogy az ilyen nő/pasi már kihaló félben van...
2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Biztos van. Csak baromi nehéz azt megtalálni, aki mindenben passzolna. (és ha passzol is, az esetek 80%-ban már foglalt...)
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!