Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt aki még tud szeretni és tudja szeretni a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan nőre vágyom aki tényleg szeret és kényeztetne minden téren..szeretetével stb..:D

Hol van ilyen?Van még manapság ilyen nő?


26/F


2013. jan. 21. 14:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

ma 14:48


Kicsit félre érte és elbeszélünk egymás mellett azt hiszem.Én nem rinylok,mert találhatnék én is párt,de én olyannal akarok lenni akivel azt mondom hogy leélem az életem és ő is.Nem akarok sz@r kapcsolatoba belebonyolódni.Egy olyan nőre vágyom aki nem csak azért van velem hogy éppen legyen valakje,és én sem akarok olyannal együtt lenni hogy csak éppen ne legyek egyedül.Nem érted..

2013. jan. 21. 14:51
 12/29 anonim ***** válasza:

9


Ez nem igaz. Ha pedig ezt igy leírod-ugyanis aki valóban ilyen az sosem irja ezt le magáról-akkor közöd nincs a valóságban az ilyenhez.


Ne felejtsd: a majom szeretet sosem egyenló a valódi mély tiszta érzéshez.

2013. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

ma 14:50


Persze nyílvánvaló hogy megint a férfi a hibás.Már vártam is egy ilyen választ.Ez nem jellemhiba kérdése,hanem ha két ember nem illik össze akkor nem lehet csak a férfi jellemére fogni.Elég vicces lenne.Mert ez kb úgy jött le.Szánalmas..

2013. jan. 21. 14:53
 14/29 anonim ***** válasza:

13


Tudod a pasik hajlamosak azt hinni, hogy a nővel azt tesznek amit akarnak-aztán felébrednek.Senki senkinek nem a játékszere.

2013. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

13


Ha két ember nem illik össze, az a szeretet amiről te beszélsz-ki sem alakul.

2013. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen azt javaslom, hogy keresd a tokeletes partneredet! Az alapja az onzetlen szeretet.

Attol a notol fogod megkapni, aki oszinten szeret teged es csak akkor, ha te is hasonlokepp teszel.

Sajat tapasztalat. En ilyen no lettem a baratom mellett, mert megerdemli. Egymasnak minden kivansagat lessuk, meglepetesek.

Eleg egy apro csoki, mert annak orulok, hogy hozza, hogy gondolt ram.:)

2013. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

16


Ócska utánzat az írásod.


Fogalmad nincs az önzetlen szeretetről.Egyértelműen lehet látni annak aki tudja miről van szó-bár egy pasit ideig-óráig be lehet csapni ezzel.

2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 kunu lenke válasza:
Szia.Vannak ilyen nők!Én magam is ilyen felfogású vagyok de sajnos az ember bízik bizakodik és csalódik mert mindenki másnak adja elő magát, aztán csalódás jön és az ember bizalmatlanná válik.Egy idő után már nem reménykedik beletörődik a boldogtalanságba és nem keresi tovább a szeretni való Őt !!Sokan nem merik felvállalni kimutatni partnere felé érzelmeit mert úgy gondolja ciki és lenézik,pedig a kölcsönös figyelmesség mély érzelmi kapcsolatban természetesnek kéne lennie.Ma már az a divat a fiatalok körében,hogy jóképű és sok futó kalandja legyen és csak a szexuális vágyaik kielégítése csak a céljuk.Tisztelet a kivételnek !!!!
2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 14:55


Azokat a pasikat mx te fogtad ki.Csak én nem ilyen vagyok.Eleget szenvedtem már ahhoz hogy tudjak megbecsülni egy nőt,aki a társam,szeretőm minden egyben.Nem mellesleg nem kellene általánosítani...Én sem vagyok szent nem tagadom de tudnék becsülni egy nőt aki engem is tudna.Ahhoz hogy ez az emberben megérjen ahhoz sok szenvedésen kell keresztül menni.

2013. jan. 21. 15:01
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

BÁRMIT ÍROK, UGYANEZ VONATKOZIK A MÁSIK NEMRE IS!!!


Engem is zavar viszont, hogy "alig van 1-2 ilyen nő bla bla bla"


Olyan sok nőt ismerek, aki szívét lelkét beleadná egy kapcsolatba, de a pasija egy dög. Persze fordítva is nagyon igaz. Ha most nem lennék maximálisan boldog párkapcsolatban, én is kérdezhetném ugyanezt.


"Hol vannak manapság azok a pasik, akik nem csak a külsőmért, de a belsőmért is szeretnének, illetve akiknek nem csak egy futó kaland, hanem az Igazi vagyok?"


Tudod miért mennek el egymás mellett az átlagos, de normális emberek? Mert mindenki beleesik abba a hibába, hogy maximálisan a külsőre koncentrálnak. Ez egy jó nő, ez egy jó pasi ilyet érdemlek - gondolja sok ember.


Ha most itt linkelnék egy lányt, aki közepesen csinos és szép, de tudom, hogy a jelleme miatt nagyon szerethető, okos, vicces, ágyban biztos vadmacska (nem tudhatom) akkor senki sem akarna ráhajtani. Mert van nála szebb is. Arra meg a fáradtságot se veszi senki, hogy megismerje, mivel nem egy fullos csaj.


Előre is köszönöm a lepontozást :)

2013. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!