Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/205 A kérdező kommentje:
Szingli, fiatal 18-26 közötti, gyermektelen lányok még sosem írtak nekem. Sőt nem is válaszoltak ha írtam nekik. Nem érdekes? Mert nem vagyok macsó pasi, akitől jó lenne a gyerek. A másik gond meg az, hogy szinte az összes lány hosszabb távra akar tervezni, nem rövidtávra. Tehát nem akarnak olyan pasival összejönni rövid meg hosszútávra sem aki kedves, rendes, aranyos. De aki bunk., jóképű vele mindkét távra terveznek. Tehát mindkét esetben ők a nyerők. Hiába kérdezik itt a gykn több százan a szű pasik, hogy hol vannak azok a lányok, akik könnyen kaphatóak, rövid szexkapcsolatra. Az a baj, hogy ezek a lányok is csak a nagyon helyes alfáknak kaphatóak rövid és hosszabb távra is. Tehát ezek sem olyan mint ami le van írva, hogy menj le buliba és lesz csajod. NEM. Csak akkor kapod meg ezeket a ribiket, ha jól nézel ki. Ez a szomorú igazság.
2013. jan. 23. 12:27
 92/205 anonim ***** válasza:
13%

"Szingli, fiatal 18-26 közötti, gyermektelen lányok még sosem írtak nekem. Sőt nem is válaszoltak ha írtam nekik."



dettó

2013. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/205 anonim ***** válasza:
9%
Nekem még a gyerekes anyák se írnak, mert tudják, hogy anyámékkal élek. De ezt egy cseppet sem bánom. Egyik ismerősöm IT-mentor, és terhes kismamáknak tartott távmunka szemináriumot. 17-en voltak, abból 11-nek már lelécelt a papuska, meg se várta, hogy megszülessen.
2013. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/205 anonim ***** válasza:
12%
Nekem ha valaki válaszolt is valaki (nagyon csekély százalékban), az mind csak annyit írt, hogy ronda vagyok, szóval kizárt.
2013. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/205 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem te vagy véletlenül a Doom3 néven futó GYK-zó egyén? :)

Ha igen, akkor lenne 1 kérdésem...

2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/205 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekek jól alakul a téma,jókat írtok de mi a f szt értek el vele? A szóban forgó lányok/nők nem fognak ez miatt megváltozni csak jót röhögnek a "nyomikon" aki kiteszi a férfi lakosság 75-80% át.
2013. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/205 anonim ***** válasza:
79%
sírni könnyebb mint megváltozni...
2013. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/205 A kérdező kommentje:

"Sírni könnyebb, mint megváltozni."


Hidd el, hogy mér minden praktikát kipróbáltam, ami az anyagi helyzetemből kitelik. De nem lett helyesebb arcom, sokkal több hajam, nem lettem 6-7 cm vel magasabb sem. 175 alatt nem nagyon állnak szóba a pasival, csak ha olyan arcot, vagy olyan fergeteges dumát tud felmutatni, hogy elalélnak. Régen sok alacsony pasinak volt csaja, felesége. Ma már bajban vannak, más az értékrend. A becsületesség, erkölcsösség, tudás csak akkor számít, ha a külcsín, a csomagolás megkapós.



,,Gyerekek jól alakul a téma,jókat írtok de mi a f szt értek el vele? A szóban forgó lányok/nők nem fognak ez miatt megváltozni csak jót röhögnek a "nyomikon" aki kiteszi a férfi lakosság 75-80% át."


Sajnos igaz, ezen csak jót röhögnek a lányok, hogy a ronda pasi erőlködnek. Mosolyognak rajtunk, aztán elmennek este a barátnőikkel bulizni és összejönnek az 185 magas Orlando Bloom külsejű vagy Nick Carter külsejű szőke szépfiúval. Aztán happy van. Tudom, hogy ezzel nem lehet előrébb jutni, de sajnos tehetetlen az ember, próbál kitörni, okoskodik, de ez ellen sajnos nincs orvosság. Elfogadni magadat lehetetlen, ahhoz kell néha egy-két pozitív visszajelzés (persze nem anyukától, hogy helyes fiacskám vagy, mert ez csak ámítás.).

2013. jan. 23. 17:19
 99/205 A kérdező kommentje:
Az még a legfurább, hogy sok lány leírja ide, hogy küldj priviben képet, biztos, hogy nem vagy ronda, csak annak hiszed magadat. Aztán az ember átküldi a képet és 10 ből 9 lány hirtelen lelécel, nem ír vissza, hogy mi a baj (pontosan, hogy nehogy az legyen, hogy nyeregben érezd magadat). 1 visszaír, hogy perverz fejed van, én félnék tőled, DE biztos lesz olyan lány akinek tetszel (ez a legszebb az egészben, hogy leírják, de undorodva néznek rád és tudják, hogy olyan lány nem nagyon lesz, de ezzel bevágódhatnak). Aztán persze soha nem találja azt a lányt (mivel nem létezik), aki elfogadná. Ebből is látszik, hogy a szépség, csak egy bizonyos fokig szubjektív, ha az arányok megfelelőek. Minél távolabb állsz az arányos arctól, vonzó szemektől, annál kijjebb esel a szépség berkein. A végén meg ha annyira ronda vagy, akkor gúny tárgya is lehetsz.
2013. jan. 23. 17:28
 100/205 anonim ***** válasza:
77%
Hát jó. Akkor nem lehetne, hogy bezárd ezt az ablakot (tudod, rákattintasz arra a kis piros x-re), kikapcsolod a gépet, aztán elmész véget vetni a nyomorult életednek? Hidd el, szívességet tennél nekünk is és saját magadnak is!
2013. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!