Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/205 Mendika ***** válasza:
93%
Nem mentegetőzök, barátom. Beismerem, én sem szeretnék ronda, buta, humortalan pasival járni. Ez tény. Semmi nem fog meg benne, sőt, az efféle sírás-rívás kifejezetten taszít. Erről ennyit.
2013. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/205 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszitek, hogy aki magas, helyes, okos(vagy talán inkább átlagos, de semmiképpen sem egy agyatlan tökfej), vicces, kisportolt férfi, az csak egyet csettint, és tapadnak rá a bombázók? ok, most éppen van barátnőm, de a sors, a puszta véletlen hozott össze minket, ha rajtam múlik, én is itt rinyálhatnék. Ezek a tulajdonságok mind illenek rám, de ezt csak akkor tudja meg valaki, ha jobban megismer: [link]
2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/205 A kérdező kommentje:
Na de legalább bevallod. Ezt a többi ezer meg ezer nőtársad nem hajlandó bevallani, csak eteti a pasit, hogy nincs veled semmi baj, majd csak lesz egy lány akinek tetszeni fogsz. Csak éppen ha már ezt 100 nő a szemedbe mondta, és mind a száz mellé tette, hogy csak nem én leszek az, akkor elgondolkozik egy idő után az ember, hogy baj van, magány gyanús a dolog.
2013. jan. 23. 09:09
 64/205 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha valaki rondának tartja magát, miért nem tesz ellene? Példa.... vegyünk egy lányt.. csúnya lányt, olyan igazi csúnyát, önbizalma nincs, belenéz a tükörbe és sírva fakad. Miért nem tesz ellene? Üssétek be a google-ba hogy előtte-utána, olyan nő aki csúnyából lett szép, vagy duciból vékony, sokkal több a nő, mint pasi Mert a nők sokkal jobban adnak magukra.Nekünk fontos az ápolt bőr, köröm, szemöldök, haj, öltözet...nem azért mert olyanok akarunk lenni mint a próbababák, hanem szimplán adunk magunkra ( igaz, hogy a mai fiatal-velem egykorú- pasik mind ugyan úgy néznek ki. Páva friszkó, mélyen dekoltált póló, feszülős nadrág, vagy szét vagyok gyúrva mint a szar. és sorolhatnám...) A pasik miért nem tudnak úgy adni magukra, mint a lányok? Stylistnak készültem, de nem jött össze. Ha megyek az utcán és meglátok egy átlagos embert, egyből az jut eszembe, hogyan lehetne feldobni, változtatni? haj, öltözet, stb. stb. de ez nem azt jelentei hogy valakit nem tudok úgy elfogadni, amilyen, hanem arról van szó hogy a csúnyákat is lehet szebbé tenni hogy kapjanak esélyt! Ennyi! 21/L
2013. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/205 A kérdező kommentje:
62 es. Az a baj, hogy a mai lányok mind ilyen nyálas filmeken nevelkedtek. El is hiszi mind, hogy van ilyen pasi, amit leírtál, ami a moziban van. Addig kutatnak, amíg nem találnak ilyet. De mivel ilyen nincs, így megelégednek azzal, ha külsőre hasonlít az ilyen nyálas szépfiúkhoz. A többi tulajdonságával kompromisszumot köt, mivel az nem megfelelő, vagyis iszákos, drogos, tapló, nagypofájú, rondásbeszélő, böfögős, bagós stb. Meg buta is. De mivel a legfontosabb tulajdonság, hogy helyes a pasi, ez teljesült, így happy van. El is viselik a pasit több évig, amíg egy jobbat nem találnak. De ha találnak egy pasit, aki okos, kedves, romantikus, vicces, de nem helyes, akkor bezzeg nincs kompromisszum. Akkor rögtön lapátra kerül a pasi. Mert a legfontosabb kritérium nem valósult meg.
2013. jan. 23. 09:14
 66/205 A kérdező kommentje:

,,Én azt nem értem, ha valaki rondának tartja magát, miért nem tesz ellene? "


Adjál tippeket mester! Hogyan lehet a ronda arcomból és durván kopaszodó fejemből helyes arcot, dús hajat varázsolni. Iszom szavaidat. A testem az jó, cart sem ér, ha az azon ülő arc gúny tárgyát eredményezi mindig.

2013. jan. 23. 09:16
 67/205 anonim ***** válasza:
21%

Ha jól néz ki, akkor általában nem gond, hogy buta, esetleg humortalan. Simán elnézik neki, azt mondják róla, hogy a sport mellett nem volt ideje művelődni, meg hát kis mufurcka lesz a humortalanból.


Akire azt mondják, hogy buta, vagy humortalan, az ronda is. Ha nem ronda, akkor a negatív belső tulajdonságait elbagatellizálják, ha börtönviselt, akkor "mindenki hibázhat egyszer", illetve azt mondják, hogy ugyan, senki nem lehet tökéletes.


Ha külsőre nem néz ki így:


[link]


.......hanem inkább így:


[link]


.......akkor egyből buta is lesz (még ha nem is buta valójában, akkor is buta lesz), meg humortalan is lesz, továbbá valahogy nem hangzik el a "senki nem lehet tökéletes".

2013. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/205 anonim ***** válasza:
100%
66 os: Korod? Mi a baj az arcoddal? Ha tested jó, az arcod- ha nem torz(márbocsánat) azon is lehet javítani, ápolt, igényes megjelenéssel, odafigyeléssel.. öltözködéssel, sok mosolygással- ha jól érzed magad a bőrödben, az látszik a kisugárzásodon is. Én is ez alapján gondolkodom. (mondja ezt egy csinoska, igényes duci lány:))
2013. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/205 anonim ***** válasza:
100%
kopasz pasi is lehet szexi, ha ad magára! ennyi:) / előző/
2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/205 anonim ***** válasza:
7%

#64: Ha stylist leszel, akkor hallottál már az aranymetszés arányáról és a Fibonacci-sorozatról. Ha nem hallottál róla, akkor ne legyél stylist, mert nincs szükség olyan kertészre, aki nem hallott az almafáról.


Valószínűsítem, hogy nem hallottál róla, mert a legfontosabbat hagytad ki: a sminket. A smink hivatott arra, hogy az arc arányait helyreállítsa. Továbbá mivel a sminkelés privilégiumát a nők kisajátították (a Tang-dinasztia Kínájában a férfiak is sminkeltek), így a férfiaknak az arcplasztika marad, az meg a magyar pénztárcának igencsak megfizethetetlen.

2013. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!