Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/205 anonim ***** válasza:
6%
Hát sajnos ilyen világot élünk. (Szinte) Minden a külsőn múlik.Lehet hogy minden lány a jóképű, izmos, nagydumás szoknyapecér,nagyképű, nagyarcú pasikra mozdulnak, de gondoljunk csak bele, lehet hogy a külső mögött egy bunkó, paraszt állat rejtőzik? Ellenkezője vonatkozik az átlagos pasikra akik annyira nem vonzóak. aranyosak, jól öltöznek, elsőre semmi különlegeset nem veszel rajta észre, ám kiderül hogy egy odaadó, kedves, humoros, romantikus szenvedélyes... lepedőakrobata, aki olyat alakít hogy eláll a szavad??? (én a kettő keveréke vagyok lányban... igényes külső, bár duci alkat, de oadadó, kedves, főzni jól tudó domina;))
2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/205 A kérdező kommentje:
Ez nem rinyálás, 9 es is így látja a helyzetetet. Van nagyjából 3 kategória, bár ilyet nem lehet mondani, hogy kategória, de közel helytálló a dolog. Az első kettő kategória a felejtős, a 3. nyerő minden téren. Tehát 2/3 ad kiesik, '/3 ad csak a nyerő. Néha vannak kilengések, mikor ronda pasinak van szerencsére, de ezek száma elenyésző. A fiúknál mást látok. Rengeteg fiúnak van duci, nem annyira szép barátnője. Ha azt vesszük, hogy ott is 3 kategória van, akkor azt lehet mondani, hogy ott azért mind a 3 valamilyen szinten kapós a srácoknál. A duci nem szép lányok (mutatok vagy 60 példát kapásból az ismerőseim közül, hogy szírlánynak helyes, magas pasija van)is legtöbbször előbb vagy utóbb találnak pasit. Az átlagos lányok tarolnaka pasik között, mert egyet fütytentenek, és 20 pasi akar velük járni, vagy inkább szexelni. A csúcscsajok külsőre kissé nehéz helyzetben vannak, mert félnek tőlük legtöbbször a pasik. De ha fütytentenek akkor 100 pénisz várja őket. Tehát ők is nyerők. Még ha egy átlagos pasi füttyent, kap 99 elutasítást és 1 igent, az is kompromisszumokkal. Rondánál ez az arány 100 per nulla. Mindneki döntsön saját belátása szerint, de ezt látni.
2013. jan. 22. 17:33
 13/205 anonim ***** válasza:
97%
De rinyálás. A 9-es is rinyál.
2013. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/205 anonim válasza:
90%

A pasik amikor képtelenek tökösen viselkedni, és próbálkozni a lányoknál, előhúzzák ezt a rinya-kártyát, hogy "mer' az összes nőnek csak gazdag, jó képű, intelligens pasi kell.

Megfordítom az egészet; a pasik előbb fekszenek le egy 90-60-90-es külsejű, hosszú combú, bombázóval, mint egy kicsit duci, alacsony, nem a legkésőbbi divatot követő nővel.

Miért? Mert vonzóbbnak tartják az előbbit. Mi nők is vonzóbbnak tartjuk a helyes pasikat. Kész, ez van. Genetika. Először azok fognak prédához jutni, akikben megvan a lehetőség a tökéletesebb reprodukcióra. :D Ez átemelhető az emberek világába is.

Szedd össze magad, és kezdeményezz többet, és ne rinyálj.

2013. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/205 anonim ***** válasza:
86%
Rinya!
2013. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/205 anonim ***** válasza:
84%

Hogy a fenébe nem unjátok még ezt a témát? Igenis rinyálás a köbön.

Mit akartok ezzel elérni egyáltalán? Mert erre sosem kaptam választ.


Nő vagyok, és igen, számít a külső, de a belső is legalább annyira. Nem egy helyes srácot utasítottam vissza azért, mert nem tetszett a viselkedése. Viszont olyan tényleg volt, hogy összejöttem olyannal, akihez nem vonzódtam, mert azt hittem, hogy belsőre megfelel. Hát ilyen is egyszer volt, nem lesz soha többet.

Aki tiszteli magát, és nem hazudik saját magának, az csak olyan emberrel jön össze, akihez tényleg tud vonzódni, tényleg tudja szeretni igaz szerelemmel, mert ha nem így van, akkor az egész kapcsolat kegyes hazugságokra és kompromisszumokra épül. Ha nem találok ilyen férfit, inkább maradok egyedül, mert szeretetszolgálat nem vagyok, hogy nekem akár külsőre, akár belsőre nem tetsző pasiknak esélyeket osztogassak "kegyelemből".

Amúgy meg még mindig nem hazugság az, hogy mindenkinek más a helyes, a külső egy nagyon szubjektív dolog, valamint sokszor van olyan, hogy hiába helyes vki, egyszerűen nem érzek "bizsergést" a környezetében, nincsen kémia.

Jóval összetettebb dolog ez, mint ahogy leírjátok.

2013. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/205 anonim ***** válasza:
100%
Van azokban igazság amiket irkáltak, de főleg ha egy nő jól keres, és nem pénzéhes nem fogja érdekelni hogy milliárdos legyen a pasija, a nagy mellekkel állítólag valóban jobban lehet táplálni az utódokat, de engem például mégsem érdekel egy nő mellmérete ha tetszik az összkép, sőt valakinek jól sem állna a nagy mell, a másik meg az, hogy mind férfiak, mind nők közt vannak, akiknek inkább a külső számít, meg olyanok is akiknek egyformán, valakiknek meg a belső az első :) másfelől meg minden férfinek meg nőnek mindenkiről más a véleménye, elég furcsán is nézne ki, ha minden nőnek meg férfinek ugyanolyan arca lenne. Kapaszkodj meg, még kövér srácok között is van akiknek nem is akármilyen barátnőjük van, de ha probléma fogyjál le és mindegy :)
2013. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/205 anonim ***** válasza:
100%

a külsőddel és a belsőddel EGYSZERRE kell megfogni egy lányt. nyilván külsővel kapcsolatban mindenkinek van egy min, a belsőt meg megint nem nagyon kell magyarázni. aki egészséges belsővel rendelkezik, az nyerő, mert vonzza is a lányt, meg azért is jó, mert senki nem akar az anyád/dajkád/támasztékod/tanítónénid/pszichológusod/lelki szemetesed lenni.


szal szerintem a belsőn van a hangsúly, ha azzal van valami nagy gáz, b*szhatod az egészet.

2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/205 anonim ***** válasza:
28%

A Leonardo-sat én írtam. :)


És az a 3 kategória, amiről beszéltek, valójában 4 kategória.


Ronda, turcsiorrú, alacsony, buta, mint a valagam -> elküldik a pitlibe


Átlagos külsejű, kedves, művelt, jószívű -> "maradjunk barátok" (persze no szex)


Nagypofájú, ki ha én nem, faarcú, gorillafejű, bűnözésre hajlamos elemek -> szex, és aztán kihajítják őket, hiszen azért látod nőket felszedni minden buliban, mert őket is kib@sszák, mint az 1. kategóriát, csak szex után


Jóképű, művelt, kommunikatív, igényes stílusú, intelligens -> derékig jár a nőkben, mindenki párkapcsolatot akar vele

2013. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/205 The Other ***** válasza:
97%

Már leírták a frankót, de az ilyen "Rinyálok, mert még tavaly elküldött egy csaj akinél bepróbálkoztam, és azóta elvárom, hogy ők másszanak rám engesztelésképp, de nem jönnek, mert mindegyik egy felszínes, hazug p*csa" kérdésekre be kell írnom, az örök érvényű mondást:


Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye!


(Elnézést azoktól, akik már találkoztak ezzel, mivel naponta 100 ilyen kérdés van.)


Jössz itt da Vincivel, evolúcióval, aranymetszéssel, Fibonacci-sorozattal, vertikális szimmetriával és egyéb tökömkínjával, de a lényegről elfeledkezel. Min tudsz változtatni, hogy sikeres legyél? Ha azt mondod, hogy "semmin, mert ezt dobta gép", akkor nem vagy életrevaló. És melyik lánynak kell egy nem életrevaló (=töketlen) hapsi? (szándékosan nem férfit írtam)


Amúgy jó eséllyel nem a külsővel lesz a gond, hanem a megközelítéssel és lányokhoz való viszonnyal.


Ha a "dizsiben" odamész a lányhoz, hogy "Szia, bla-bla, bók, bók ...ööö... bók, bla-bla, bla-bla ...és emiatt kinyalnám a s*gged is, sőt még előtte fogat is mosok a kedvedért", akkor ne csodálkozz, ha finoman elhajt. Miért? Mert ez illedelmes, kedves, udvarias meg minden, csak nem férfias viselkedés. Arról nem is beszélve, hogy a szexről úgy beszélsz, mint egy Palota pincsi a jutalomfalatról: még pitizne és érte, hogy megkapja.


Jól mondta Lilla válaszoló kolléga [szándékosan nem kollegina ;)], hogy csak a rinyálás megy már megint. És mitől irtózik minden nő a legjobban???

A csúnya hapsitól? NEM

A szegény pasitól? NEM

A rinyálós csókától? IGEN!!!


25F

2013. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!