Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet értesz azzal, hogy - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értesz azzal, hogy - ha tehetnék- a férfiak minél szebb nővel lennének együtt, a nők pedig minél gazdagabb férfival?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 19:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"nekem nem kell minél szebb nő"

Ja, elképzelem, amint valami topmodellt kirugdosol az ágyadból....:)

2013. jan. 22. 19:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig míg nem leszel igazán szerelmes... Ha egyszer szerelmes leszel senkiért nem adnád oda a szerelmed. Egyszer rá fogsz jönni, hogy így van. Ez 100%. Csak kérdés mikor jössz rá!
2013. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én inkább szeretnék egy jóképű fiút, mint egy gazdagot, hiába van pénze, ha nem tetszik, és hiába tetszik ha nem szimpatikus. Tehát a legfontosabb, hogy kivűl-belül tetszen.
2013. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nagyon nem. Lehet, hogy itt senki se fog hinni nekem, meg álszentnek mondanak, de az én szememben egyáltalán nem szempont a pénz. Nem lennék fizetett nője senkinek sem. Pénzért ugyan nem jövök össze egy 80as aszott kukijú öregemberrel, aki akármelyik pillanatban holtan eshet össze, csak mert gazdag. oké, mondjuk egy 80as öregemberrel másért se jönnék össze, nekem is megvannak a magam határai.


de az tény, hogy a pénz engem semmiben sem befolyásol. Volt olyan barátom, akiknél legalább 3 autó volt, a család szinte minden tagjának 1-1. Volt olyan barátom is, akik kétszobás kis viskóban laktak, mégsem én voltam az (egyik esetben sem), aki szakított a másikkal.


A külső, az illető kora és egyéb tényezők engem sokkal jobban befolyásolnak, mint az anyagi háttere. Ha azt mondanád, hogy mindkét nem, ha tehetné, minél szebb nővel/férfival lennének együtt, akkor nyilván egyetértenék. Ahogy az egyik válaszoló mondta- ha jellemre (amely jellem neked tökéletesen megfelel, nagyon szimpatikus, tetszik, stb) teljesen ugyanolyan két személyt egymás mellé állítanak, nyilván azt fogod választani, aki neked a kettő közül külsőre jobban tetszik. Ezt kár is tagadni, ez egy ösztönös dolog. Ha két jó közül választhatsz egy jobbat is, miért érnéd be a kevésbé jóval?

2013. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem az a csóró egyetemista srác kell, akiért 1000 éve rajongok.

2013. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!