Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja egy ronda pasinak, hogy miért nem tesz ellene, akkor jól meggondolja, hogy mit mond?

Figyelt kérdés
Mert ha tud valaki praktikát (ez a lány gondolom tudja, mert akkor nem írja, hogy tegyél ellene) hogyan lehet egy utolsó gúnyt generáló erősen kopaszodó fejből és 170 cm magas alacsonynak tekinthető emberből helyes pasit faragni, annak megemelem a kalapomat.
2013. jan. 23. 09:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A magasság ellen nem lehet mit tenni sajnos, én is 170 cm alacsony vagyok, és én is észlelem, hogy még az alacsonyabb lányokat is csak a magasabb férfiak hozzák lázba. A kicsiket lenézik.

A rondaságon sem lehet változtatni az adott.

Tehát ronda emberből sehogy sem lesz jó pasi, szóval aki ilyet mond, hogy tegyen ellene, az azért van, mivel nő, szóval neki többnyire elég a kisujját megmozdítania, máris ugranak a pasik, és azt hiszi, hogy ha az ember megpróbálna változtatni, akkor sikeresebb lenne. Nos ez egyáltalán nem állja meg a helyét. Kutyából nem lesz szalonna.

2013. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a hozzáállással nem lesztek vonzók egy nő számára sem.

Nem a levegőbe beszélek, a párom nincs 170 centi, és sajna ő is erősen kopaszodik, pedig még olyan fiatal!

DE felfogta, hogy ezekkel nem tud mit kezdeni, és elfogadta hogy ez van, ebből kell a legjobbat kihoznia.

Odafigyel az öltözködésére: őt soha nem látod szakadt pólóban, farmer-ing-zakó az átlagos napi viselete, mindből persze olyan szabású, ami magasabbnak mutatja.

A haját ha nem is kopaszra, de nagyon rövidre vágja: így kevésbé feltűnő, hogy a feje tetején bizony már alig van.

Sportol, így nagyon szép, szálkásan izmos teste van, az alacsonysága ellenére határozottan komoly esztétikai élményt nyújt ruha nélkül.


De a legtöbb energiát abba fekteti, hogy a személyisége vonzó legyen az ember számára. Kedves, előzékeny, rengeteget segít és figyeli is, hol segíthet a másiknak. Borzasztóan vonzó tulajdonság!

Emellett okos (oké, ez mondjuk pont adottság, de midnenképpen előny), és naprakész, tájékozott, tudsz vele beszélgetni mindenről, tényleg. Amikor még nem jártunk, csak barátok voltunk, akkor is nagyon szerettem vele lenni ezek miatt. Bár akkor még nem hittem, hogy beleszeretek, de egyszer csak mire észbekaptam, megtörtént :)

2013. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen ez elég gáz így a nő szájából kijelentve. Legalább annyira ótvar tetű kijelentés, mintha a férfi azt mondja a nőnek hogy nulla a melled, szarnak se vagy jó szexuálisan. Nem nagyon lehet tenni a magas tesztoszteronszint miatti kopaszodás megállítására ,szar ügy. Mázlista vagy,ha az arcod emberi vonású, szimmetrikus, mert akkor még jól is áll a kopasz fej, de ha túlontúl nagy az orrod, vagy túl kicsi fitos, akkor elég gázul néz ki, de nem tudsz mit tenni, max ragasztassz parókát. Szar az élet.

Engem is frusztrál hogy kopaszodom, mint minden férfit, de nekem szerencsém van pofára rendben vagyok hozzá, ettől függetlenül még így is frusztrál.

A kopaszok komplexusosok is ez miatt szerintem mind. Hazudik aki nem. Pedig sok normális nő van aki tolerálja, van amelyiknek meg kifejezetten tetszik is, férfiasnak találja. Csak akkor is nagy az esély arra,hogy egy ilyen szennybe hőzol bele, aki ilyeneket pofázik, mint ez a kérdésben lévő gané.

Elmehetsz hajbeültetésre, de fene tudja, szerintem nem nagy szám. Szedheted a gyógyszereket,hogy ne lökje ki a szervezeted én úgy hallottam.

Meg ottvan Bruce Willis, Jud Law, Statham, Vin Diesel, nagy hírhedt kopaszok, még így is nagy rajongótáboruk van, de gondolhatod menniy sok pénzük van, és mégsem dús a hajuk. Hogy is van ez? nem hisznek ebben a hajbeültetés dologban. Jud Law volt állítólag, de elég szar az eredménye.

Parókát rakni legalább annyira ciki, mint a nőknél a szilikonmell, kb ugyanaz a színvonal.

Van ez a tetoválják a hajat a fejedre történet mostanában, ezen meg sírva röhögök. Szerintem hordj sapkát max ,ha nem áll jól a kopaszság, az valamit kompenzál rajta.

Magasság is necces megoldani,hogy nőljél felfelé.

2013. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dehogy gondolja, csak pofázik alaptalanul. Azt hiszi, hogy a pasiknak az a dolga, hogy a nőket lenyűgözzék, mégpedig a külsejükkel. Az ilyen csajok, rendkívül igényesek magukra, mert azt is hiszik, hogy ők a pasikért nők, nem pedig magukért. A nőknek is mindig azt tanácsolom, hogy ne prostituálódjanak el, és veszítsék el a gerincüket a pasik miatt. Maguk miatt nézzenek ki valahogy, ne a pasik miatt. Neked is ezt mondom.
2013. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9es vagyok!


Nem vagyok nagy dumás, ahogy mondod. Depis vagyok sajna. Introvertált.


"jól nézel ki"


Én ezt annyira nem mondanám.


Fel kellene egy kicsit kondiznom magamat, új ruhákat kellene beszereznem, a frizutám hát én szeretem, de mivel kicsit hosszúkás, azt meg a csajok nem szeretik szóval nme tudom.


Attól, hogy azt írtam, hogy nem vagyok ronda, az nem azt jelenti, hogy hú de jóképű, meg hű de mit tudom én mi.

CSAK NEM TARTOM RONDÁNAK MAGAM, MEG A KÖZVETLEN KÖRNYEZETEM!!! Attól még lehet, hogy 10 ből 8-9 csaj elküldene a p.csába azonnal, vagy ha nem, akkor csak nem venne számításba mint pasit!!


Az a baj ezzel az oldallal, hogy valaki azt állítja magáról, hogy nem ronda, azonnal azt hiszik, hogy jól néz ki az illető. Nem biztos! Az is lehet, hogy tényleg ronda vagyok a nők számára, csak én hiszem azt, hogy nem vagyok az.

2013. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog ez. Egy pasinak az arca a legfontosabb, ha azon nincs legtöbb dolog rendben, akkor nagyon csökkenek az esélyei. De egy lánynál, ha az arc nem annyira nyerő, de van egy ilyen kebelcsoda, Barbi teste, akikor is 10 ből 7 pasi tuti elvinné egy körre. Pasiknak valamiért ez nem nagyon megy, ha a teste rendbe van, de alacsony és röhejesen néz ki arc ügyileg.
2013. jan. 23. 17:10
 17/17 anonim ***** válasza:
12-es, egy szóról szóra pont ilyen pasiért vagyok oda meg vissza. :) Az igazság az, hogy nem is tudom, hány centi (magasabb nálam, de nem égimeszelő) sosem azt nézem, hanem minden mást. :) Fúúúú, nekem ő a legszebb pasi akit ismerek. Sajnos nem lehet az enyém.
2013. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!