Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vs. Párban? Magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vs. Párban? Magányos kínlódás vs. Kapcsolati nyűgök?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az embernek jól el kell tudni lennie egyedül is ,de azért a változatosság kedvéért jó lenne egy párt találni . Majd mikor már ne érdekel egy pasi sem , majd akkor fog jönni a szerelem ? kínlódás

2013. jan. 25. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez így szokott lenni, ha görcsösen akarod, nem megy.
2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Patrik24 ***** válasza:
Ha csak a változatosság kedvéért akkor inkább egyedül.
2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat neked nyűg, akkor az egy rossz kapcsolat.

Nem érdemes folytatni... :)

2013. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szar mindkettő. De én igazából az egyedülre szavazok, persz nyilván mint férfi. Mehetek, százkhurvám lehet, minden héten más lukat nyalhatok körbe, ahogy épp a pinakatalógusból kedvem szottyan! Szabadon osztom be az időmet, sőt! sőt! egy csomó időm marad, sose kell szarakodni a nővel.

Sajna egy nőnek ápolni kell a lelkivilágát, esőben hóviharban, rohasztó kánikulában, szélviharban, stöétben ködben, fagyos utakban menni menni hozzá mindig, ha akarod, ha nem ,mert különben a pofádra un, és lép a következő partnerjelölttel.

Soha! nem tudsz egy jó fingani, mindig tartanod kell a phicsád míg kiérsz a renyóra fingot csúzlizni, és addigra már megofrul a beledben. Toporoghatsz vagy negyedórát mire kijön. Ez így nem jó nekem.

Egyedül jobb, mert nem kell a nő hülye társaság járulékait eltürni, nem kell jó pofát vágni a szüleinek sem.

Akárhogy is, full szabad vagyok na.

Annyi a hátránya,hogy kevesebbet szexelek, meg fizetek érte, de egyébként minden téren jobb egyedül.

Prostinőhöz meg mehetek ,akkor szeem elő amikor a kedvem tartja, meg akkor hagyom ott amikor akarom. Ha akarom,egy hónapig felé se fingok, mert nem vagyok kíváncsi rá, azt is megtehetem! Ez azért valljuk be, elég jó buli, nem?!

Úgyhogy kérdező, tedd te is ezt, én ezt javaslom. Még felelősség sincs a nyakadon, családot se kell tervezni. Kölöktartásdíj sincs, az is elég kínzó. Inkább elköltöm magamra, és köszönöm jól vagyok, szarok a világra.

2013. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen a szerelem. Megtanít a türelemre a kínlódással.
2013. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát csak ,ha eddig igazán nem is volt és ez már nagyon elkeserítő. A környezetemben csak én vagyok egyedül , nagyon rossz ,hogy enegem nem vár senki . Most oda jutottam ,hogy tél van , se pasim se semmi , nincs is kedven nagyon foglalkozni a külsőmmel ,mert hogy minek . Magamnak ,hogy tetszek az annyira nem tud motiválni , pasit meg akkor sem találtam mikor jobban ügyeltem a külsőmre . Ma nagyon lehangolt vagyok . Azt sem mondanám ,hogy görcsössen keresek ,hogy ez foglalkoztat non-stop .
2013. jan. 25. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:

"fel kéne állni, eleget ültél, majdnem teljesen beleőrültél"


szedd össze magad, adj magadra, ne legyél lusta, és ne legyen már minden mindegy, lehet hogy pasit nemtalálsz azonnal, de kisugárzásod jobb lesz, nyitott leszel, vonzod az embereket. :)

2013. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akarsz valakit magad mellé, de már most tudod, hogy bárkit is találsz majd, csak a nyűg lesz vele. Akkor inkább maradj egyedül. Pláne ne a változatosság kedvéért akarj valakit.


Ha komolyan akarsz párt magad mellé, akkor a hozzáállásodon kellene változtatnod. Tanulj meg jól választani. Kezdj barátkozni valakivel és ha már jobban megismerted és tetszik is, látod már, hogy vele jó lesz, akkor lépjetek idővel egy szinttel feljebb, ha ő is úgy akarja.

Biztos legyeskedik most is körülötted valaki, csak nem veszed észre.

2013. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


én amondó vagyok hogy csak azzal legyél akivel jól érzed magad mert akkor marha gagyi ha nem... Ha pedig egyedül vagy mint én, fullra el kéne foglalnom magam vmivel akkor minden oké de nem tudom...

Akkor volt a jó mikor még kis WoW kocka voltam :D Nah akkor semmit sem gondoltam a csajokra, csak a sámánommal csapattam, próbáld ki :D (én ugyan rá nem szokom még egyszer)

2013. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!