Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vs. Párban? Magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vs. Párban? Magányos kínlódás vs. Kapcsolati nyűgök?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az embernek jól el kell tudni lennie egyedül is ,de azért a változatosság kedvéért jó lenne egy párt találni . Majd mikor már ne érdekel egy pasi sem , majd akkor fog jönni a szerelem ? kínlódás

2013. jan. 25. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valahogy nagyon rossz a hozzáállásod... :)

Magányos kínlódás? Nincs semmi hobbid? Nem jársz el sehova a barátaiddal? Nem sportolsz valamit? Nincs valamilyen kreatív elfoglaltság, amit szeretsz? meg van a magánynak is a szépsége...

Kapcsolati nyűgök? Ami csak nyűg, annak nyilván nincs értelme, de én soha nem éreztem még a kapcsolatomat nyűgnek.

Tényleg ne így állj hozzá, mert így nagyon szomorú élet elé nézel.

2013. jan. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amit az #5ös ír, addig válik be, míg az ember fia nem szerelmesedik bele valamelyik "született problémaforrásba". Mondjuk én nő vagyok és alapjáraton nekem sincs szükségem senkire, viszont mikor egy konkrét valaki kéne, akkor ő nagyon. Csak azért nem állnék össze senkivel, hogy elmondhassam, van egy pasim.
2013. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!