Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? A mai kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? A mai kapcsolatok nem is kapcsolatok!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy amilyenek a mai kapcsolaton én inkább azt mondom, köszönöm de nem kérek belőle.

Nem fejtem ki bővebben gondolom mindenki érti mire gondolok.

Kort és nemet is írjatok.

L/18


2013. jan. 26. 19:06
1 2
 1/18 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Én nem értem mire gondolsz...
2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mivan?
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek olyan a kapcsolata amilyennek alkotja...
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem értjük! Az csak a te bajod ha a tini-kavarós-párnapos-hetes párkapcsolatokat figyeled meg párkapcsolat gyanánt.
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Én sem értem mire gondolsz.

Azért is mert rengeteg jól működő kapcsolat van.Legalábbis az értelmes és érett korosztályban

2013. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

csak sejtegetem, mire gondolsz, mert nekem is negatív a véleményem erről. meglehetősen szexcentrikusak többek között a mai kapcsolatok.

szexelni mindenki tud, azt hiszik, attól valakik lesznek h azt csinálják. és azt hiszik, nem lehet kibírni addig, míg nem találnak olyat, akibe igazán szerelmesek. mert valaki kitalálta h nehéz kibírni, és azóta senki sem akarja kibírni, mert haladni kell a korral.

35F

2013. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Én értem miről beszélsz, de a lányok túlnyomó többségének nem kell az olyan srác, aki belsőleg értékes, mert ott meg a külső necces...

Van egy minimális réteg, amelyik kívül-belül jó, én most ezt próbálom meg elérni, de a súlyomon, aztán az izmomon kívül máson külsőre nagyon nem tudok változtatni, ez van...

F17

2013. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ha nem fejte4d ki, akkor igazából mit írjunk?:D


igen.. szexcentrikus, büszke, önző.. ez jellemzi a mai kapcsolatokat.. ezvan


"S ezt az emberiséget, hisz ember vagy, ne vesd meg"

2013. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tény régebben más volt. Képesek voltak nem a szexre építeni. Pedig nem elég egy kapcsolathoz. Attól, hogy jó az még nem jelenti azt a kapcsolat is menni fog.

Ma az ismerkedésnél ez van. Viszont a válaszolóknak is igaza van, mindenki maga alakítja. Ehhez kéne a megfelelő partnert találni. Na innen jönnek a bajok. Erre nincs semmi szabály, képlet. Vagy találsz v. nem.

2013. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!