Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? A mai kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? A mai kapcsolatok nem is kapcsolatok!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy amilyenek a mai kapcsolaton én inkább azt mondom, köszönöm de nem kérek belőle.

Nem fejtem ki bővebben gondolom mindenki érti mire gondolok.

Kort és nemet is írjatok.

L/18


2013. jan. 26. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kapásból háromféleképp tudom értelmezni ezt a panaszt:

1) A legtöbben csak állandó szexpartnert keresnek maguknak.

2) Elsődleges a formalitás, azaz a kirakatba gyártják a kapcsolatot, mert szeretnék joggal elmondani magukról, hogy felszedtek egy jól kinéző csajt/pasit.

3) Hasonló az ok a 2. pontban említetthez, csak itt nem a külvilág elismerése a tét, hanem eleve a társ megléte. Mindenki olyanra hajt, aki biztos támasza lehet a jövőben, szerelmi alapja alig van néhány viszonynak.

A kategória nem teszi elég egyértelművé a témát, máshová aligha lehetne besorolni ezt a kérdést. Én mindenesetre az 1)es pontra gyanakszom. A magyarázat logikus, kényelmesebb előzetes gürizés és nemi betegség rizikója nélkül bebújni a meleg ágyikóba. Azt azért nem mondanám, hogy egytől egyig erre épít mindenki, te döntöd el, mibe vagy hajlandó belebonyolódni. Ha ez tántorít el, valami nagyon nincs rendjén a fejedben.

2013. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Szeirntem jól csinálják, hogy nem élik bele magukat az emberek, utána meg csak sír ríí a pofa,hogy végetéééért. A szerelem múlandó. Mindneki unható. Felszínesség előny!
2013. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12es, erre azért nehéz pl családot alapítani:D
2013. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fél az ember és nem meri odaadni magát lelkileg a másiknak. Egekbe emeli a testiséget, legfontosabbnak állítja be. Hatalomnak. Mégis azt veti legkönnyebben a másik elé.
2013. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

13 as, hova kéne már 7 milliárd darab emberegyedre tovább szaporodni? Minek? CSaládalapítás. Egy rossz viccnek tartom. Ez már nem divat! ez ezelőtt generációkkal még az volt, de ma már semmi értelme. Egy évtized alatt mekkora robbanásszerű szaporulat lett! Gondolj bele 2030 ra mi lesz itt? Persze, faszadolog a síró csecsemőt nyomkurászni, csak épp élettere nem lesz a jövő generációjának! Egymás hegyén hátán fognak taposni az emberek! Már ma néz meg Kínát! mi van ott. Aza világ jövője ma kicsiben. Ez lesz majd globálisan. Ilyen jövőre szaporulat tök felesleges. Már ma annyi ember van,hogy nem kapsz munkát! Túlkínálat van az emberekből. Jövőben lesz ez még így se! Nem kell a családos élet! Elavult!

Szex, testi örömök hajkurászása partnerről partnerre! Ez a jövő. Legalább többet is élsz, nincs felelősség, nincs többé szerelmi csalódás, semmi, csak a kéjmámor! Real deal!

2013. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi meg belőled nem kérünk! Kösd föl magad!
2013. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15ös

nőj fel

körbekúrhatsz mindenkit, de boldog ember ennyitől nem leszel..

és a leírásodból ítélve nemhiszem, hogy azért vagy hedonista, mert aggódsz a jövő társadalmat illetőleg...

"nincs felelősség".. nos igen, felelőtlen vagy.. menj partnerről partnerre nyugodtan, én ma láttam egy előadást a szexuális úton terjedő betegségekről... mmaradok inkább a páromnál, állandó partnernél:)

és azt sem csodálom, hogy nem akarsz több szerelmi csalódást.. ilyen felfogású pasinak nem lehet túl virágzó szerelmi ügylete.. látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy hogy kell a nőkkel (nem az ostoba kislányokkal) bánni:)


szerintem pl 40 évesen unalmas lesz egyedül lenni.. akkor meg már késő lesz;)

2013. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A mai kapcsolatok nagy része csak felszínes egymás mellett élés. Egymás szükségleteinek kielégítése érzelmek nélkül. Hiába próbálok ismerkedni, a csajok eldöntik, mit akarnak, ha véletlenül nem ért az ember egyet akár 1 rohadt dologban, már megkapom, hogy "nem tudnám elképzelni veled" ,és ennyi. Meg, hogy ő nem akar szenvedni eltérő igényű férfival. Na és abba miért nem gondol bele, hogy nekem 23 évesen nem volt senkim, pedig szeretnék, és teljesen normálisan állok mindenhez? Kezdek ott tartani, hogy feladom, mert rohadtul nincsenek rendben a nők hozáállást tekintve!
2013. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!