Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok, SZERELEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok, SZERELEM vagy a PÉNZ?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok a biztos anyagi körülményeket vagy az igazi szerelmet de rosszabb anyagi körülményeket?
2013. jan. 28. 19:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Ha kizárólagos a dolog, akkor a szerelem.


De ha attól, hogy az egyiket választom még később, megdolgozva érte meglehet a másik is, akkor a pénz, mert most nagy szükségem lenne rá, hogy elinduljon az életem...

2013. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Kár hogy megragadtatok az anyagi világban!

Nem feltétlen okoz boldogságot,ha kifizetted a számlád. Csak egy átmeneti nyugalmat ad! De ne félj egy hónap és elmúlik! A szerelem kitarthat évekig!

De kinek a pap,kinek a papné :D

2013. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
63%

A pénz nem tesz boldoggá az lehet! De pénz nélkül max a híd alatt kötsz ki, hát rajta de a szerelem nem ad olyan meleget mint a fűtés.

ÉS enni sem ad.

DEEEE!

Egymás kezében halhattok éhen.

Ezért elsőnek a pénz.

2013. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ez egy ezerféleképp feldolgozható kérdés. Nehezen képzelek el olyan szituációt, melyben ne lenne a kettő összeegyeztethető, de a te kedvedért tételezzük fel ezt a bakit. Ha a karrieremért kéne beáldoznom a még ki sem épült párkapcsolatomat (tehát afelől kéne döntenem, hogy partnert keresek-e avagy munkalehetőséget bőszebben), boldogan megtenném. Szerelmes állapotom esetén magam sem tudom, hogyan járnék el, de bízom abban, hogy képes lennék viszonylag tiszta fejjel mérlegelni. Ha viszont a klasszikus "gazdag, fél lábbal a koporsóban álló tata vs. szegény, de általam imádott legény", ott egyértelműen esélytelen lenne nálam a pénz, már csak az önérzetem miatt is. Nem fogalmaztál elég pontosan.
2013. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

A szerelmet választottam, rosszabb anyagi körülményekkel. De úgy tapasztalom, hogy ha megdolgozunk érte, mindig van annyi pénzünk, hogy van hol laktunk, van mit ennünk, van mit felvennünk, van mivel fűtenünk, sőt még néha meg is tudjuk magunkat lepni valamivel.

Ha a pénzt választottam volna szerelem nélkül, mert erre is volt lehetőségem, ma már egy kiégett, sivár lelkű ember volnék.

Úgyhogy jól döntöttem. :)

2013. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Mindkettőt,mert megtehetem.:D
2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

biztos sallangos, de a szerelem. AKi azt mondja, pénz, azért mert később lehet még sikeres és gazdag, szerintem nem érti a kérdést. Örök szerelem, vagy örök csóróság?:D

Ami azt illeti, minden rossz sokkal elviselhetőbb, ha van akivel megosztható. Ha tényleg van egy igazi társ, akkor a nélkülözést is könnyebb elviselni. Ha van pénze az embernek, akkor persze mindenki szereti, kérdés, hogy ki miért.. Akkor inkább szerelem, de földönfutó, hajléktalan sem kívánok lenni! Kell a pénz is meg a szerelem is, az az igazi! :)

2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%
Aki a pénzt válassza elsőnek attól még nem biztos h tudatlan vagy érzéketlen vagy akármi, max annyi hogy talán több a tapasztalata ebben a csóró világban.
2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
jó kérdés :D én személy szerint csak akkor választanám a szerelmet ha a lány is viszonozná és örökké tartana+boldogan élnénk....am pénz :D
2013. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!