Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy az alacsony és vékony fiúkat utálják a lányok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 17:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én igen.a fideszt.pedig ott senki nem különösebben vékony.
2013. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem utálják. Arról van szó, hogy ha nem helyes az arcuk nem foglalkoznak velük. De hogy megvigasztaljalak: ilyenkor egy alacsony, pufival se. Sőt, egy magas, kigyúrttal se.
2013. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Az alacsony fiúk egy lánynak se kellenek, testalkattól függetlenül.
2013. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%

6-os barátnőm több mint 175 cm, nagyon gyönyörű arcú, csinos lány, megfelelő önértékeléssel. Sok kigyúrt, magas fiú akart vele összejönni.

Tudod kivel jár közel két éve? Egy kb. 170 cm-es, vékony sráccal. :P Erről ennyit...

2013. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy az alacsony fiúk a picike lányoknál akarnak próbálkozni. Egy picike lány SOHA nem jönne össze alacsony fiúval, a helyzetek többségében. Ő a saját termetét pont magas fiúval kívánja kompenzálni.


Próbálkozzatok 165-170+-os lányoknál!

2013. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Hát gratulálok, egy magasabb lány miért adna esélyt egy alacsonynak, amikor egy alacsony lány sem ad esélyt egy alacsony fiúnak, ebben nem értem a logikát..


A 170cm-es fiúka meg bizonyára nem a templom egere, a járás az egy dolog, csak nehogy koppanjon a picike és a 175cm-es leányzó egy 190cm-es herceg mellett kössön ki..

2013. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nincsen pénze a srácnak, a csaj meg utálja a kigyúrtakat. Arcra helyes a fiú, de ennyi. A lány jobban áll anyagilag.
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%

L Lehet, hogy közhelyet mondok, de szerintem felesleges általánosítani. Voltál már szerelmes olyan lányba,akire sokan azt mondták, hogy csúnya? Neked mégis Ő kellett? Miért? A szerelemben ne keress logikát? Lesz majd valaki, akit nem érdekel,hogy milyen magas vagy,mennyire pattanásos, mennyi a súlyod...

Ne siránkozz, hanem ismerd fel Őt...

2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11%
Mi számít alacsonynak és vékonynak? A párom 170 cm és olyan 66 kg volt, mikor megismertem és előttem sem voltak különösebb problémái a csajozással. Nem colos csajokat kell választani.
2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

ne már!! hagyjátok már abba!! millió ilyen kérdés van! évekbe telik míg végig olvassátok az egészet...


annyira feleslegesek ezek a kérdések!! :(( úgyse fogja fel a kérdező, akkor meg minek jó ez?

2013. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!