Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy az alacsony és vékony fiúkat utálják a lányok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 17:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"A párom 170 cm és olyan 66 kg volt, mikor megismertem"


Pont az ilyenek csajoznak most leginkább, úgyhogy megértem.

2013. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
VOLT? NŐTT AZÓTA? :D
2013. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Most ez komoly, hogy 170 centis csávó magas csajra menjen? Na ne már! Hogy néznének ki?

172 centis vagyok, egyáltalán nem is tetszenek a magas lányok, nem csak azért, mert nagyobbak, mint én.

2013. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Annyiból komoly, hogy egy picike lány úgy gondolkozik: "én is kicsi vagyok, a párom is az lesz, a sok magas ember közt gyámoltalanok leszünk!"


Egy magasabb lányban ez nincs meg. nem 180-190 lányról beszélek. 170-175+

Nekik sosem kellett szembenézniük azzal, hogy majd egy fejjel alacsonyabbak a többi lánynál, többi embernél. Nem becézték törpillának meg hasonlókat őket. Most gondolj bele: törpilla összejön babszem jankóval. :P


Tehát, a közepes, magas lányok néha azt se bánják, ha a srác pár centivel alacsonyabb náluk. De alacsony lányt ritkán látok közepes vagy alacsony fiúval.

2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22-es, nem nőtt, csak a kg lett több. Most már 170 cm 88 kg. Ezért írtam, hogy "volt". :DDD
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én imádom a törpillákat! Az sem zavar, ha éppen csak 150 centis. Bár adna az élet egy törpillának csúfolt lányt nekem :P
2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jól gondolod. 165cm vagyok és 53kg, egy lánynak sem kellek. Mindegyik a magas, jóképű pasikra bukik, mi meg mehetünk prostizni. Minden lány felszínes és anyagias.
2013. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Utolsó: aha, biztos.


Itt az 5. válasz az enyém. Kérlek nézd meg a linkeket.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem..Nekem is volt ilyen baratom..es megis o dobott egy bunronda csajert egy fel ev utan..es en 10 pasibol 9 nek kellenek..ez ek tenyek..es a belsommel is minden rendben van..az alkatatol fuggetlen en szerettem ot..
2013. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, elárulom: aki nem jóképű, és nem kőgazdag, azokkal a lányok többnyire flegmák, bunkók és lenézőek. Elsősorban pénzkérdés a dolog, nem magasság kérdése. Ha 140 centi vagy, de cserébe millióid vannak, a csajok ugyanúgy tapadnának rád, még válogathatsz is.


17:52 (első), és a többi trolltársa pedig sorban kapták a mínuszokat.

18:38, oké, van jobb ötleted? Halljuk.

2013. okt. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!