Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok de rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok de rám szállt egy 14 éves lány és zaklat?! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam egy szórakozó helyen és elkezdtem beszélgetni egy fiatal lánnyal,ránézésre olyan 18-19 volt kb.Meg nem mondta volna róla hogy 14 éves.Semmi jel nem mutatott arra.Szerencsére nem dugtam meg.Viszont telefonszámot cseréltünk a facebookon is megkeresett és ott is zaklat és itthon is.Nincs barátnőm és családom igaz.De félek hogy a végén azt is kitalálja hogy megdugtam vagy megerőszakoltam vagy valami.Láthatóa teljesen belém zugott.Szép kis lány ez tény,és azt sem értem egy 14 éves lány hogy lehet ilyen fejlett?Hihetetlen de kb 18-20 közöttinek néz ki.
2013. febr. 3. 10:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ha 30 évesen nem tudod mit csinálj vele, az gáz...

tiltsd le a p*csába úgy, hogy még az ismerőseidet se lássa, és valahogy a telefont is old meg.

2013. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ha értelmes a kiscsaj ülj le vele, persze ne olyan helyen, ahol kompromittálhat, inkább nyilvános helyen, s mond el neki, mi a helyzet. Nyugodtan, mer, ha felemeled a hangod azt érezheti, nyeregben van. Mondhatod azt is, szólsz szüleinek, s tudnak-e arról miket csinál? Lehet akkor elgondolkozik, ha még sem, akkor azt h szólsz nekik.
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!