Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok de rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok de rám szállt egy 14 éves lány és zaklat?! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam egy szórakozó helyen és elkezdtem beszélgetni egy fiatal lánnyal,ránézésre olyan 18-19 volt kb.Meg nem mondta volna róla hogy 14 éves.Semmi jel nem mutatott arra.Szerencsére nem dugtam meg.Viszont telefonszámot cseréltünk a facebookon is megkeresett és ott is zaklat és itthon is.Nincs barátnőm és családom igaz.De félek hogy a végén azt is kitalálja hogy megdugtam vagy megerőszakoltam vagy valami.Láthatóa teljesen belém zugott.Szép kis lány ez tény,és azt sem értem egy 14 éves lány hogy lehet ilyen fejlett?Hihetetlen de kb 18-20 közöttinek néz ki.
2013. febr. 3. 10:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

ma 11:13


Nem védelmet kérek hanem tanácsot.Mivel szerencsére nem volt még dolgom ilyen zaklatóval.

2013. febr. 3. 11:15
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig jó, ha te jelented, mielőtt ő jelent fel téged.
2013. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el, ha megtörténik a legrosszabb, akkor nem tőlünk kell kérned már a védelmet, nem a rendőrségtől, ha nem egy ügyvédtől!
2013. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%

"Attól félek hogy kitalál valamit hogy megerőszakoltam "

Az nem igy megy kicsi baratom, hogy csak rohangalunk egy szakadt bugyival a rendorsegre... Azt be is kell bizonyitani. Ha tenyleg nem nyulsz hozza, akkor nem tudja rad bizonyitani. Amugy jo nagy kurv@ ha 14 evesen 8 pasival volt, bar szerintem ez a resz kamu.

Mellesleg nyugodtan megb@szh@tod!

[link]

2013. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Beszélned kellene vele! Én is jártam úgy, hogy 18-nak néztem 14 évest, ő pedig engem nézett fiatalabbnak. De szerencsére ő nem egy olyan ribanc volt, mint akivel te találkoztál.

Viszont már egy évet sem kell várnod, illetve várnotok.

2013. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy te vagy a 14 éves kiscsaj és zaklat egy 30as pasi… Bonyolódik az ügy… :-))
2013. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szülőkkel kellene beszélni. Vagy ha őket nem érdekli, tényleg elmenni a rendőrségre. Mert ha később fel akar jelenteni, de te előtte már bejelentetted, hogy zaklat, akkor egyértelmű az ügy.
2013. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Verd meg!
2013. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Vagy bele… :-))
2013. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Lehet a szülõknek azt mondja, hogy a barátnõjénél van.Ilyet is lehet hallani.
2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!