Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van, hogy már feltettem az oldalra magamról több kérdést, és mégsem akar velem senki járni?

Figyelt kérdés

Szóval képeket is, arcomról, testemről, farkamról, kezemről, hátamról, lábamról.


Mindig bejön mindenkinek minden.


Amikor beszélgetek itt lányokkal mondják hogy aranyos vagyok meg kedves, de akkor mégis mi a gond? Spirituális oka van, vagy egyszerűen nem találom a nekem valót?


Én igazából csak annyit képek, hogy ne legyen víziló, mosolyogjon sokat, legyen némi esze, és ne legyen féltékeny.



2013. febr. 5. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja és ha tök normális lennél se valószínű, hogy találnál itt így lányt, mert óriási szingli fiú többlet van ezen az oldalon...
2013. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem szoktam amúgy magamat csak úgy mutogatni."

"Szóval képeket is, arcomról, testemről, farkamról, kezemről, hátamról, lábamról."


A skrizofénia kezelendő ám!

2013. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De próbáld meg a képeket valamelyik állatmenhely oldalára feltölteni, ha jól csóválod talán valaki megsajnál és hazavisz.
2013. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

igen az, de ez egy anonym oldal és nem tudják h ki vagyok.

és mint írtam...melyik kép kihez tartozik.

2013. febr. 5. 00:41
 15/23 anonim ***** válasza:

"de csak azért hogy mi lehet a gond. "


Azért mert egy csavarról nem fogod megállapítani, hogy milyen minőségű motor futtatja a járgányt. Mindenről tudok úgy képet csinálni, hogy az jó legyen egy képen. De a jó pasi az egy jó kondiban lévő férfias arcú egyén kellemes tulajdonságokkal. (karizmatikus/okos/szabad) Ahogy a jó csaj is jó csaj, és annak is meghatározó tulajdonságai vannak, a többi mese. Akármit válaszolnak az itteni kérdésekre vagy mondják magukról.

2013. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de szerintem ez nem egy társkereső oldal. Lehet h*lyén hangzik, de lehet ez az oka, hogy elutasítanak.:)
2013. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Elég kevés olyan kérdéssel találkoztam, ahova képet is mellékeltek. Küldj kérlek egy olyat, amin kb deréktól a fejed tetejéig látszol és lehetőleg ruhában vagy.

21L

2013. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
^ és küldj még neki egyet a kukacodról is!
2013. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ballonkabàtot, aztàn uccu a metròba villantani!

Virtuàlis dicséret nem dicséret...

2013. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A képekkel mind mind csak esztétikai szépségedet bizonygatod. De az aki velet face2face találkozik, aki eltölt veled bizonyos időt az azt is látja, hogy mi az ami "nem jo" teszem azt a stilusod, a nézeteid, minden ilyesmi amit egy jó megfigyelő kb 2 perc beszélgetés alatt levág. Talán ezek lehetnek azok amik teszitják tőled a barátnö jelölteket.
2013. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!