Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van, hogy már feltettem az oldalra magamról több kérdést, és mégsem akar velem senki járni?

Figyelt kérdés

Szóval képeket is, arcomról, testemről, farkamról, kezemről, hátamról, lábamról.


Mindig bejön mindenkinek minden.


Amikor beszélgetek itt lányokkal mondják hogy aranyos vagyok meg kedves, de akkor mégis mi a gond? Spirituális oka van, vagy egyszerűen nem találom a nekem valót?


Én igazából csak annyit képek, hogy ne legyen víziló, mosolyogjon sokat, legyen némi esze, és ne legyen féltékeny.



2013. febr. 5. 00:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el ezen: Te melyik csajt akarnád a 2 közül megfektetni? Azt, amelyik meztelenül pózol egy képen, vagy amelyik ruhában van? Valószínű, hogy a meztelenre gerjedsz rá jobban. Na most ha a nők látnak rólad meztelen képet, mire gondolsz, mit gondolnak, hogy te mit akarsz? És vajon ha a nőknek fontosabb a szerelem mint a sex, akkor szerinted egy meztelenül pózoló pasit fognak választani, akinél úgy tűnik, hogy csak kefélni akar, vagy azt a ki ruhában van és nem visít róla, hogy csak kufircolni akar? Szerintem a meztelen képeket szedd le de sürgősen. Max fürdőgatyáig vetkőzz.
2013. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Talan közrejatszhat, hogy ez az oldal nem erre valo ;)


A masik pedig, hogy a fiukat altalaban felspanolja egy könnyen kaphato csaj, ha nem eppenseggel tök ronda. A lanyoknal ez forditva van: Ha egy fiu ennyire ketsegbeesetten kinalja magat, ugy gondoljak, valami nincs rendben vele, ha nem kell senkinek.


En szemely szerint nagyon szanalmasnak tartom, ha valaki itt igy probal tarskeresözni. Ha ennyire ketsegbe vagy esve, csak össze tudsz kaparintani havi 1-2 ezer forintot, egy valodi tarskeresö oldal vip-tagsagara, ha mindenkeppen neten akarsz ismerkedni. Nagyon rontja az oldal minöseget es elöbb-utobb egyre kevesebb nönemü hasznaloja lesz az oldalnak, mert joggal tartanak attol, hogy eleg, hogy kiderüljön roluk, hogy nö, mar irogat is neki par szerencsetlen balek, aki ettöl remeli a kielegülest.

2013. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
'amikor beszélgetek ITT lányokkal..." szóval te komolyan ezen az oldalon akarsz becsajozni? ha igen, akk tudom mi a gond veled..
2013. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!