Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Mintha csak azt várnám, hogy jöjjön el egy tündér és hozze el őt nekem. tegyen csodát, koppintson rá a fejére és egy varázsszóra itt legyen velem, mellettem. :( Nem tudom, hogy ő hogyan gondolkodik erről. Vajon mennyire lehetek fontos? Fontos vagyok, eléri hogy annak érezzem magama, zenét ír nekem, mellettem vígasztalódik ha valaki elrontotta a kedvét, mindig jót akar nekem de soha nem lehetünk egxütt és nagyon hiányzik! és bevallom az az érzésem, hogy neki nem is olyan fontos ez, de akkor meg minek halmoz el ezekkel a gyönyörűségekkel? Ott van az ország másik felén, mindketten tanulunk, megéri vajon éveket várni vagy ő talán nem is gondolkodik ilyesmiben... Most meg lett volna a lehetőség, hogy hosszú távra a közelembe tervezzen de megint nem jött össze...
2013. febr. 6. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de akkor most együtt vagytok vagy sem?
2013. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem de szeretjük egymást!
2013. febr. 6. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Ha tényleg szeretitek egymást akkor szerintem összejöttök és tényleg megéri majd mindig a másikra várni. Mi is távol vagyunk egymástól a párommal.... sajnos. De megtanultuk kezelni a helyzetet, és ez semmit se változtatott a szerelmünkön. Sőt! Talán még erősebb is lett.

Mondok még valamit: Van egy szaktársam aki interneten ismerkedett össze a párjával, lassan már 4,5 éve együtt vannak. Hozzá teszem eleve messze laktak egymástól, de így is hogy már mind kettejük egyetemre jár még távolabb kerültek egymástól és még is kibírják. Ha megtalálod az igazit akkor Rá mindig érdemes várni :)

2013. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez tök ugyanolyan, mint az én esetem!!! :O

jártunk is egy ideig... de ugye a távolság.. :( végül úgy hatűroztunk, hogy vége. de most is szoktunk beszélgetni, és mindketten nagyon szeretjük egymást...de próbálunk túllépni. szerintem ha nektek van annyi akaraterőtök, akkor próbáljátok meg hosszútávra tervezni (mármint érted...) de nem tudom mennyire jönne össze

remélem szerencsétek lesz! :)



16L

2013. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!