Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visszataszító egy merev, undok lány? Van esetleg akinek ez az esete?

Figyelt kérdés

Igen, merev és undok nőszemély vagyok :P Van humorérzékem, és imádok nevetni de alapvetően tényleg undok vagyok, hangulatember, és ha pozitív érzelmek kifejezéséről van szó, végtelenül merem. Na persze ha veszekedni kell dől belőlem a szenvedély.


Ha beleképzelem magam egy átlag férfi helyébe, valószínűleg taszítana az ilyesmi. Ti hogy vagytok ezzel?


19/L


2013. febr. 9. 19:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne.
2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Te vagy a kivétel, ami erősíti a szabályt, miszerint nőt nem szabad megütni.
2013. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy közbevágok, de én tök jól elröhögök rajtatok. :DD


Amúgy kérdező, ja, nem vagy valami szimpatikus. De ettől még lehet neked is barátod. Kérdés, hogy milyen, meg mikor, és mennyire fog szeretni, de attól még az esélyed megvan rá.

2013. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

"Te vagy a kivétel, ami erősíti a szabályt, miszerint nőt nem szabad megütni."


Tudom, hogy megint úgy tűnik provokálok, pedig nem, és tartsatok őrültnek, de esküszöm, ezen felkacagtam :D


Utolsó: köszi :D amúgy én is jól elvagyok.

2013. febr. 27. 00:26
 15/41 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy provokálsz. Lelkiismeretfurdalás nélkül tudnám rajtad erősíteni a szabályt.
2013. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Azt a gentleman mindenedet :D De oh, nem hagynám én olyan könnyen magam. Az első férfit aki megütne jelenteném fel, mint állat, nem kell aggódni emiatt :)
2013. febr. 27. 00:30
 17/41 anonim ***** válasza:

Én meg antiszoc vagyok.

Nem, nem keverem az aszoccal, Antiszoc. Rühhelem az embereket, csoda hogy megtűröm az osztálytársaimat.

Bár sokszor nem tűröm és inkább egyedül vagyok a folyosón.

Ja meg undok is vagyok.

Még is van pár retardált akinek ez tetszik.

Kérdező is biztos tetszik pár agybetegnek azért, a Hary Potterben is szerelmes volt az a gubancos Beatrix vagy hogy hívták a kígyóarcú Voldemortba.

Magyarán a leg elmebetegebb, leg gonoszabbat is szereti valaki.

Hitlernek is volt nője, na?

Kérdezőnek hízhat a mája hogy kell pár visszamaradottnak, elvégre nem fogja fel, hogy ez nem dicsőség - mert ezek akikről szó van pont hozzá illenek.

2013. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
17-esnek igaza van, és meg is dönteni azt a népszerű hazug állítást, hogy aki magát nem szereti, azt hogyan is szeresse más? Mert ezzel szoktak jönni a jányok a panaszkodó srácok ellen.
2013. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mire számíthatok. Írtam is: "Ha beleképzelem magam egy átlag férfi helyébe, valószínűleg taszítana az ilyesmi."

Mondjuk ha az elmebetegeket nem is annyira, de a nemnormálisakat csípem. És sajnos vagy nem, valószínű, hogy az elmebetegek körében valóban nagyobb sikerrel pályázhatnék, ezzel nem mondtál újat.


Épp emiatt érdeklődök, hátha van pár viszonylag egészséges elméjű, akinek van ilyen abberációja, hogy a magamfajta az esete.

2013. febr. 27. 00:36
 20/41 anonim ***** válasza:
Borderline-osnak tűnsz, de az elmebetegség lehet szexepil is, ne aggódj.
2013. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!