Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visszataszító egy merev, undok lány? Van esetleg akinek ez az esete?

Figyelt kérdés

Igen, merev és undok nőszemély vagyok :P Van humorérzékem, és imádok nevetni de alapvetően tényleg undok vagyok, hangulatember, és ha pozitív érzelmek kifejezéséről van szó, végtelenül merem. Na persze ha veszekedni kell dől belőlem a szenvedély.


Ha beleképzelem magam egy átlag férfi helyébe, valószínűleg taszítana az ilyesmi. Ti hogy vagytok ezzel?


19/L


2013. febr. 9. 19:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Most miért nem írsz? Pedig annyira szórakoztattál :'(

ne sértődj meg naaaaaaaaaaa O.o

léciiiiiiiiiii *.*

Itt mindenki csak segíteni szeretne, ne taszíts el minket magadtól :D

2013. febr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Én meg minden érzelmemet kifejezem, aztán meg megbánom őket. Még amik nem is léteznek.

Jól összeillenénk mi. :)

Teljesen egészséges vagyok, mindig tudok rá okot adni, hogy mit miért teszek. Elég racionálisak, és logikailag megingathatatlanak. Nem csak én tartom így, mielőtt azzal jönnétek, hogy Őnmagának minden logikus, és következetes.

2013. febr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, látod kedves kérdező, váratlanul akadt is egy jelentkező... mindig olyankor történik "csoda", ha már minden veszve látszik :D

na sok sikert ;)

jó volt neked segíteni :*

2013. febr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
hát már ahogy olvastama merev undokot igencsak lemnt a kedven mondjuk ismernem kéne h komolyabb véleményt aqlkossak de ezek alapján unszimpatikusvagy neharagudj
2013. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

29: Nem tudom pontosan, hogy mi a mondanivalója számomra a kis sztoridnak, de oké :D

"Élőben előadta a keménycsajt, aki soha nem érez csak dühöt" Megint csak nem mondtál újat, mint mondtam én érzékeny vagyok, és igen, valamilyen szinten én is adom a keményet. Mert kemény is vagyok. Talán nem annyira mint amennyire mutatom magam, de akkor sem vagyok egy könnyen eltiporható-típus, már boccs.


"Mesélnél róla hogy tartasz fenn egy kapcsolatot, ha pozitív érzelmek kifejezésében merev vagy?"

Na látod, ez itt a kérdés. Ha menthetetlenül beleszeretnék valakibe talán megolvadna a felvett jégpáncélom, nem tudom.


"Most miért nem írsz? Pedig annyira szórakoztattál :'(

ne sértődj meg naaaaaa O.o

léciiiiii *.*

Itt mindenki csak segíteni szeretne, ne taszíts el minket magadtól :D"

Nem sértődtem meg, csak mentem aludni. Amúgy te most meleg vagy, vagy lány? Ennyi szmájlit még én se engedek meg magamnak, nem beszélve erről a nyafogós p*csa stílusról :D

2013. febr. 27. 23:37
 36/41 anonim ***** válasza:

látom azért tényleg sikerült megsértődni, ha már próbálsz sértegetni :D

ne, szerintem ne erőltesd a témát te kis "adom a keményet -de közben gáz vagyok" - csajszi

nem kaptál még elég beszólást itt a pasiktól?

ciki vagy, vedd már az adást! :D

2013. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megsérteni, csak tényleg furálom, ha egy fiú ennyi szmájlit használ.


Okés, szerinted ciki vagyok, mondja valaki a gép mögül, úgy, hogy elolvasott rólam, tőlem néhány mondatot. És most mit kezdjek a minősítéseddel? Sírjam tele a párnám, vagy mivel lennél elégedett? Ha ismernénk egymást, és tegyük fel adnék a véleményedre, bizonyára megsértődnék. De úgy, hogy csak a lelkivilágom egy kis részéről árultam el néhány információt, és te ez alapján döntötted el, hogy ciki vagyok, az nem okoz nekem semmilyen traumát elhiheted.


"nem kaptál még elég beszólást itt a pasiktól?" A beszólások nagy része, mint mondottam volt szórakoztat. Egyébként nem erre izgulok, nyugi.


A kérdés már csak az, hogy te miért foglalkozol ennyit ezzel a "ciki", "adja a keményet" "gáz" "stb" "csajszi"-val? Mert, hogy én foglalkozom saját magammal az okés, de te mit akarsz még itt? Meggyőzni engem, hogy cikinek tartsam saját magam?

2013. febr. 28. 00:26
 38/41 anonim ***** válasza:
túl sokat beszélsz, te lány
2013. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

körülbelül igen.

hogy nem jön be a normális embereknek a nyomorékság --> próbálj meg változni magadon ha a normálisan vonzalmára áhízol

ha pedig szimplán megtudni akartad hogy tetszik-e, most megláttad: a többségnek nem.

2013. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

amúgy meg van rá az okom, miért foglalkozom annyit a kérdéseddel.

de azt neked nem kell tudnod.

2013. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!