Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haveromat összehoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromat összehoztam a lakótársammal és azóta a szomszéd szobában hallgathatom őket mostanában. Engem ez frusztrál, meg ilyenek. Mit csináljak, szóljak nekik?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és a haverom is fiú, a lakótársam meg egy lány, ezért mondom, hogy nekem ez bizarr, fura, mármint pár méterrel arrébb észlelni, hogy mit csinálnak. Nem gondoltam, h gond lesz ebből, meg már első perctől láttam, hogy lesz köztük valami, mert mindketten művészlelkek, de mikor először itt maradt a haverom, akkor jöttem rá, hogy ezt hallani nagyon gáz. Volt, hogy én voltam egy lánnyal, de az akkor volt, mikor a lakótársam nem volt itthon. Mit csináljak?

24/F


2013. febr. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem mindennap csinálják,ha ez kellemetlen akkor ha tényleg ritkán van és tudod mikor jön a srác, lépj le,ha van programod,vagy lépjenek le ők.

mond meg finoman hogy ez nem átjáróház.

2013. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátsz igen én is vagyok ilyen helyzetben, meg sokan itt a topicokban. Ebbe előre nem szokott az ember belegondolni, meg gondolja az ember, hogy ilyesmit lehet hallkan is, de sokan nem ilyenek mint láthatod. Szólni saját havernak meg lakótársnak meg ciki én tudom jól, vagyok ilyen helyzetben. Lelépni meg mikor ők dugnak picit egyszerüen hanzik, mert az is. Nekem is hajnalban ha rázendítenek, hova szaladgáljak, Öltözzek fel és spuri? szóval nem angyon vagy jó megoldás. írj ha van fejlemény
2013. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg amit útálok de szívemből, ez az egyoldalúság. Hogy nálunk is mindig a csaj jön fel a sráchoz, pedig a csaj egy emelettel lejebb lakik a koliban. Ugye így kényelmesebb a srácnak gondolom, mivel azt csinálhat amit akar a saját szobájában, nem kell másnál lenni és a másik szobában levő két csajhoz igazodni. Csakhogy ehhez pofa is kell. sajnos sok az önző, mást nem néző ember. és lehet, hogy tudatlanul teszi a tiéd is, de éppen ezért vagyunk gondolkodó emberek, hogy átgondoljuk, ha nyögünk baxás közben, az vajon átmegy e mint akár egy zenehallgatás is. szóval elég nyomi a csaj
2013. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha az ilyennek jelzed, és kikéri családja tanácsát, azok megerősíthetik, hogy "dehát te is fizeted a részed, azt csinálsz amit akarsz" dumával erősíthetik benne a dacot. De meglátnám a sok barom, ha nekik kéne mondjuk saját rokonukat hallgatni baxxás közben jópofin aludnának e. De útálom ezt a helyzetet...... pfffff a sok barommarcú. azt hiszi, ha hangoskodik azzal jót tesznek a nőnek meg a férfinak. mondjuk van ilyen, hogy igen, de vannak mások is esetleg akikre tekintettel kéne lenni.
2013. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!