Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret? Vagy én értettem félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

lány vagyok!! és szeretem...

van egy fiú, aki évvel idősebb nálam. tegnap adtam neki egy mentolos cukrot, és cserébe ma vett nekem egy nyalókát a büfébe. amikor meglát, azonnal mosolyog. én is. amikor elmegyek pl a termük előtt, hangosan köszön, szinte kiabál. annyira cuki, egy csomószor a suli disco-ba is odajött táncolni. na, akkor? én értettem félre, vagy tényleg tetszem neki???



2013. febr. 12. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még semmiség.

Hívd el vagy kezdeményezz egy randiféleséget

2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez olyaaaaan ariiiiii "adtam neki egy mentolos cukrot, és cserébe ma vett nekem egy nyalókát"
2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha kitüntet a figyelmével akkor érdeklődik irántad tehát biztos tetszel neki.. de ez még semmi jól mondja az előttem válaszoló ! de szerintem még ne nagyon tapints rá a lényegre nála mert ahogy látom ez nagyon korai dolog.. szórakozz el vele beszélgessetek barátkozzatok aztán kiderül. Am hány éves vagy ?
2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld kéz. am 13 :D
2013. febr. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!