Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14/lányok, de most komolyan:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/lányok, de most komolyan: Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Persze bárki véleményére kíváncsi vagyok.. megyek a folyosón erre randomra leszólít egy 14 éves kiscsaj és a barátnőjére mutatva hozzámszól h "tetszel neki", "szerelems beléd". Ami nyilván nem igaz mert a 13-14 éves barátnői nevetnek ezen.


++ fiúk, ti mit csinálnátok egy ilyen szituációban?


2013. febr. 12. 17:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És más eshetőség? Hogy csak a barátnőjüket viccelték meg én meg csak "eszköz" voltam, pont azért mert nem vagyok az a szépfiú? Nem vagyok csúnya de az a "páwa" se akiktől most el vannak ájulva a 13-14 évesek mert kilátszik az egész alsógatyája. stb..
2013. febr. 12. 18:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Üldözlési mániád van?
2013. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, úgy tűnök? Más magánéleti gondom viszont van.
2013. febr. 12. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Régen volt egy osztálytársam akinek tetszett egy fiú a másik osztályból, és az ő nevével volt tele az egyik füzete. Hát azt a barátnői szépen elcsórták és ott mutogatták szegény srácnak, aki meg nem tudott vele mit kezdeni.

Örülj, hogy csak ennyi történt, nem ilyenek. :)

2013. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek tényleg tetszem vkinek, nem csak hülyéskednek v megaláznak?
2013. febr. 12. 18:30
 16/17 A kérdező kommentje:
léééccci érdekelnének még vélemények
2013. febr. 14. 14:14
 17/17 anonim válasza:
Sztem igen,mert a csajnak tetszhetsz csak a barátnőinek nem,ezért röhögnek. De az is lehet hogy a barátnőinek is bejössz csak titkolják. Am kell vmi előzmény. Sztem tutko mondta nekik. :D szval beszélgess vele stb. :D
2013. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!