Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a mondás: "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a mondás: " A férfinak szex kell, a nőnek szerelem? "

Figyelt kérdés
Az egyik, itt a fórumon gyakran emlegetett Pease-könyv címe ez. Ki mit gondol erről? Nekem is van véleményem, de nem mondanám el előre, a többiek véleményére vagyok kíváncsi.

2013. febr. 13. 20:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

n pl elvezem a jo szexet,es nem kell,hogy szerelmes legyek hozza a partnerembe,barmennyire is szurja ez nehany frigid,prud fapinanak a szemet,meg az olyanoket,akik a sajat igenyeiket es ertekrendjuket akarjak rahuzni a masik emberre.


Érdekelne a véleményed arról, hogy miért szokták páran azt állítani, hogy egy nő csakis érzelemből teszi? Mert nem te vagy az első lány, aki azt mondja, hogy nem szükséges szerelmesnek lennie a partnerébe, hanem sokan mások is.

2013. febr. 13. 22:38
 12/18 anonim ***** válasza:

Azert allitjak azt paran,hogy egy no csak szerelembol szexel,meg r.banc,ha nem igy tesz,stb,mert ez a tarsadalmilag elfogadott norma.

Hogy egy egeszseges libidoju nonek kepmutatoskodnia,alerkolcsoskodnie kell,es titkolnia kell a vagyait.

Mert ezt varjak el masok.Pedig egy nonek is ugyanugy vannak vagyai es igenyei mint egy ferfinek.

Es akkor a pasikat minek kene nevezni,ha szerelem nelkul szexelnek,himringyonak?


Persze,mindket nemnel vannak olyanok,akik parkapcsolatot igenyelnek,es olyanok is,akik szexet,kotottsegek nelkul.

Es egyesek nem tudjak elfogadni azt,hogy a masik ember nem ugyanugy el,erez es gondolkodik mint ok.

Es itelkeznek felette,serto jelzokkel illetik,es azt allitjak,hogy az a normalis,ahogy ok elnek,minden mas elfogadhatatlan.

Mindenkinek ugy kellene elnie,ahogy neki jo,nem masok velemenye szerint,es nem foglalkozni azzal,hogy mit csinal a masik.

Aki masok nemi eletevel foglalkozik,az rosszindulatbol,irigysegbol teszi,es eljatssza az erkolcsost,mert vagy frigid vagy toketlen vagy savanyu a szolo,es azert foglalkozik masokkal,mert nincs rendesen megdugva vagy ritkan van melegben a farka.


Es ne hidd el,hogy nem lehet elvezni a szexet szerelem nelkul.

Persze,ha a szerelmeddel csinalod,az egy teljesen mas,bensosegesebb erzes.

De onmagaban az alkalmi szex is tud iszonyatosan jo lenni,es azt is lehet nagyon.elvezni,ha egy olyan emberrel csinalod,aki tudja,mit hova tegyen,es tudja mitol jo a szex.

Miert kene barkinek elfolytania a vagyait es az osztoneit?


A pasik szerint:Jo no,aki lefekszik velem.

Rossz no,aki penzert teszi ezt velem.

Budos.k.rva,aki a haverommal lefekszik,velem meg nem.


a nok szerint,ribanc az,aki jobban kell a pasiknak mint ok.

2013. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ámen! :D
2013. febr. 13. 23:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Kielegito volt a valasz?

Vagy kivancsi vagy meg valamire?

2013. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Baromság és, ha valaki ezt a címet adta egy könyvnek, akkor azért egy fillért nem fizetnék.

A mondat azt feltételezi, hogy a férfiak szexmániás állatok, a nők pedig nem dugnak senkivel elsöprő érzelmek nélkül.

Holott a férfiak is vágynak igazi érzelmekre és a nők is simán félreb*sznak, érzelmek nélkül.

2013. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sz..Á.. válasza:

Én olvastam a könyvet, amiről attól a nőtől szereztem tudomást, akibe nagyon szerelmes voltam. Minden jó volt vele, állítólag minden jó volt neki velem is, különösen a szex, csak éppen nem volt szerelmes belém. Amikor szerelmes lett valaki másba, gondolkodás nélkül elhagyott, mielőtt szexelt volna a másik férfival.

Azóta két év (netes) társkeresési tapasztalat áll mögöttem. Sokszor találkoztam a nők részéről azzal a megfogalmazással, hogy a párkapcsolatban az a fontos, hogy ő szeresse a leendő párját. Tehát nem az, hogy a férfi milyen, mit tesz, mire hajlandó, vagy mennyire szereti, hanem, hogy a nő legyen szerelmes.

Másrészről, azért váltam el 20-egynéhány év után, mert nem kaptam elég szexet. Meg egyebek miatt, de az is innen fakadt.

Tehát, olvastam a könyvet, és azt mondom, hogy az abban leírtak egybeesnek a saját tapasztalataimmal. Viszont a könyv úgy kezdődik: az abban leírtak általános törvényszerűségek, nem érvényesek mindenkire, különösen nem minden körülmények között...

2013. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha láttál már b@szatlan pcs-t, akkor tudod hogy kamu ez a szerelem-duma...

kell is, jó is, de a a testiség nélkül xart sem ér...

2013. febr. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
jókat röhögtem, de ez az iromány kezet foghat a Minden férfi hütlen, vagy minden férfi disznó c. utopiákkal.
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!